Yarının Çocukları (21. Yüzyılda Mutlu Çocuklar Yetiştirmek İçin Temel Esaslar) - Michael Laitman - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yarının Çocukları (21. Yüzyılda Mutlu Çocuklar Yetiştirmek İçin Temel Esaslar) – Michael Laitman

Yarının Çocukları (21. Yüzyılda Mutlu Çocuklar Yetiştirmek İçin Temel Esaslar) – Michael Laitman

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Mart 2013
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 161
Yazar: Michael Laitman

2.331 Kişi Tarafından Görüldü

“Yeni hiçbir şey yaratmıyoruz. Bizim işimiz sadece içimizde saklı olanı aydınlatmaktır.”

Yarının Çocukları: 21. Yüzyılda Mutlu Çocuklar Yetiştirmenin Temel Esasları, siz ve çocuklarınız için yeni bir başlangıç olacaktır.

Yeniden başlat düğmesine basabilmeyi ve bu sefer doğru olanı yapmayı hayal edin. Hiçbir mücadele, hiçbir sıkıntı ve en iyisi, hiçbir tahmin yok. Ontoloji Profösörü olan Michael Laitman, aynı zamanda Felsefe ve kabala`da Doktora ve Medikal Biyosibernetik`te de master sahibidir.

laitman, çocuklara yaşama dair doğru yaklaşımı sunmaya dayanan yeni global eğitimin vizyonuna sahiptir. Bu eğitim ile çocuklar, dünyalarındaki herşeyi daha geniş ve daha bilinçli bir seviyeden görürler.

40 dile çevrilmiş olan yaklaşık 30 kitabın yazarı laitman, tüm dünyada ki çocuklara yaşamın gerçeği hakkında öğretiyor .

Yarının Çocukları, ilham verici, ancak üzücü de olan alıntı yazılardan oluşur. Bu alıntılar, Kabalist Dr. Michael Laitman’ın psikologlar, eğitimciler, ebeveynler ve çocuklar ile yaptığı konuşmalardan derlenmiştir.

Bu yazıların biraradalığı, Kabala bilgeliğine dayanan ve bu nesil için tasarlanmış, derin ve geniş kapsamlı bir eğitim metoduna dair bir tat sunar.

Bu kitap, kalpleri eğitime hevesli olanlara, çocukları için daha aydınlık bir gelecek görmeyi arzulayan ebeveynlere, ufuklarını genişletmeyi dileyen öğretmen ve eğitmenlere ve kalbi hâlâ içindeki çocuğu bir nebze de olsa hisseden herkese yeni bir ışık sağlayacaktır.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.