Yaparım Dermisin - Celeste A. Brook - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yaparım Dermisin – Celeste A. Brook

Yaparım Dermisin – Celeste A. Brook

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Ağustos 23rd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 314
Yazar: Celeste A. Brook

1.411 Kişi Tarafından Görüldü

Livy’nin beklediği son şey, babasının tıbbi faturalarını ödemesine yardım etmek isteyen seksi ama hasarlı milyarder Logan’a aşık olmaktır. İşin püf noktası: Bir yıllığına evliymiş gibi davranmaları gerekiyor!

 

Tanıdığın tek aileyi kurtarmak için ne kadar ileri gidersin? Ömür boyu iyimser olan Olivia, üniversiteden yeni mezun olmuştur ve babasının hasta olduğuna dair dünyayı sarsan haberi aldığında yeni bir işe başlamak üzeredir. Her şeyi bırakır ve onunla birlikte olmak için eve taşınır.

 

Bir gün sahilde yürürken gördüğü en çekici adamla karşılaşır. Aralarındaki kimya ilk andan itibaren cızırtılı. Görünüşe göre zengin, başarılı ve onu kıran geçmiş bir ilişkinin şeytanlarıyla savaşıyor. Ancak Livy’nin babasının tıbbi faturalarını ödemek için yardıma ihtiyacı olduğunu öğrendiğinde, onu kurtarmaya atlar.

 

İşin püf noktası: En az bir yıl mutlu evliymiş gibi davranmaları gerekiyor. Büyükannesinin ona geri ödeyebilmesi için bıraktığı vakıf fonu parasını alması için yeterli zaman, ve kötü çocuk itibarını değiştirmesi için yeterli zaman. Ancak resme duygular ve yanan bir arzu girdiğinde işler karmaşıklaşır.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.