Yan Benimle - Burak Terme - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yan Benimle – Burak Terme

Yan Benimle – Burak Terme

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Şubat 23rd, 2019
Dil: Türkiye
Sayfa: 412
Yazar: Burak Terme

2.722 Kişi Tarafından Görüldü

Bir Anne

Ölüyorum. Yavaş dan yavaş dan sönüyor bedenim. Işığım tükeniyor. Bu tükenişin nedeni hastalık değil. İki gözümden kan akıttılar, evraklarını ele geçirdiler yakaladılar.Hala ben nefes alırken onları diri diri gözlerimin önünde gömdüler.Hiçbir şey yapamadım. Bu nedenle ölüyorum. Sen; ey sevgilim,biricik kocam, Halis’im. Verdiğin Emanetlerine sahip çıkamadım be nedenle şimdi sana hesap vermeye geliyorum.Bir Evlat

Aslında benim tek düşüncem ve derdim sendin. Senin için o çok sevdiğim arabam ve sevdiğim kadından da vazgeçtim. Benim tek düşüncem sensin. elimden geldiği kadar çok uğraştım mücadele ettim ama tutamadım Affet. Dünya büyük olduğu kadar benim ellerimde çok küçük.

Affet beni anne o küçük ellerle Tutamadım seni.Bir Aşk

Çok fazla şeyler yaşadık seninle. Çok günahlar işledik, çok acılar çektik ve çektirdik. Akıttığımız gözyaşlarına günah işlemiş kanlar aktı istemeden. Biz aşkı kirlettik.

İstemediler, izin vermediler ki kavuşalım, mutlu olalım. Biz o kadar acı çektik ki, o kadar şey kaybettik ki artık biz birlikte olamayız bu hayatta. Ama senden vazgeçmeye niyetim yok. Sen sevdiğim, tutunduğum tek dalsın artık.

Bu dünyada şansımız kalmadıysa, biz de öteki dünyada deneriz şansımızı. Ahirette buluruz belki mutlu sonu. Varsın aşağısı ateş olsun be. Ben ateşi tattım. O kadar da kötü değil. Ben seninle yanmak istiyorum,yan benimle.

(Tanıtım Bülteninden)

Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 412

Ebat : 13,5 x 21

İlk Baskı Yılı : 2019

Baskı Sayısı : 1. Basım

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.