Yalnız Kurt - Müşfiq Xan - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yalnız Kurt – Müşfiq Xan

Yalnız Kurt – Müşfiq Xan

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2013
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 44
Yazar: Müşfiq Xan

932 Kişi Tarafından Görüldü

Gergin bir komplo, toplumdaki kaotik sorunlar, resmi ihmal, yetimhanelerdeki keyfilik, uyuşturucu ticareti ve insan kaçakçılığı, Azerbaycan’a gönderilen yabancı XXO casusları, sahte kimliklerle ülkede casusluk yapmaya çalışan hainlerin teşhiri, Türk düşmanlığını ve düşmanlığını aşılayan gizli örgütler ve rakipleri…

 

Acımasız ve gizemli cinayetler…

 

 

Müşfiq Xan Kimdir

 

Müşfiq Xan (19 Temmuz 1982), tanınmış Azerbaycanlı çağdaş yazar, 10. Uluslararası Kitap Sergisi-Fuar ve Bilimsel Konferansı “Kitap – İşbirliği Yolunda İlerleme”; 23 Eylül 2015 / Aşkabat şehri / Türkmenistan.

 

Eğitimi biyolog olan yazar, “KHAN” dergisinin kurucusu, “USTAD” dergisinin genel yayın yönetmeni ve “HEDEF” yayınevinin yönetici direktörüdür.

 

İngilizce ve Türkçe olarak yayına hazırlanmaktadır. Sanatsal yaratıcılığının yanı sıra, biyolojide 20 metodolojik ve öğretim yardımcı kitabının ve 30’dan fazla bilimsel makalenin yazarıdır.

 

İlk kitabı 2010 yılında yayınlanan yazar, farklı kuşaklardan okuyucular arasında en çok aranan yazarlardan biridir. Sonuçta, romanlarının her biri, çeşitli türlerden oluşan harika bir kokteyl. 2017 yılında “Rakip” adlı polisiye romanın Rusça ve İngilizce olarak yayınlanması planlanmaktadır.

 

Golden Knight 2017 ve Open Eurasia 2017 için aday oldu.

 

Ulusal edebiyat ödülü “2017 Yılın Yazarı” adayı.

▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR/OKU █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.