Yalnız Kadınlar Sokağı - Maeve Binchy - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yalnız Kadınlar Sokağı – Maeve Binchy

Yalnız Kadınlar Sokağı – Maeve Binchy

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Kasım 2nd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 961
Yazar: Maeve Binchy

764 Kişi Tarafından Görüldü

Bambaşka ülkelerde, bambaşka hayatlar yaşayan iki genç kadın bir gün evlerini değiştirir ve…

 

“Maeve Binchy’nin en iyi romanı. Yalnız Kadınlar Sokağı’nı okurken rengârenk, yepyeni bir dünyanın içinde kaybolup gittiğiniz hissine kapılıyor, kitap hiç bitmesin isti yorsunuz.” The Seattle Times

 

“Binchy’nin en iyi romanlarından biri.” Kirkus Reviews

 

“Dostluk ilişkisinin insana verdiği hazlar ve hazırladığı tuzaklar üzerine sıcacık bir roman. Kadınlar için, kadınlar hakkında, kadınlar arasında modern bir aşk masalı.”Newsday

 

Özet

 

Ria iş yerinde Danny ile tanışır ona aşık olur ve evlenirler. Herkes bu evliliğe imrenir çünkü Danny çok yakışıklı ve popüler biridir.

 

İkisinin Annie ve Brian isimli iki çocukları olur. Yıllar böyle geçer gider, Ria her şeyin mükemmel bir şekilde ilerlediğini düşünür hatta yeni bir çocuk bile ister.

 

Ama işler sandığı gibi gitmez, Danny onu aldatmaktadır. Hatta aldattığı Bernadette, hamiledir. Danny, Ria’dan ayrılmak ister. Ria’nın dünyalar başına yıkılır çünkü ona göre bir sorun yoktur. Hiçbir şeyin farkında değildir, zaten zamanının çoğunu evde yemekler yaparak, arkadaşlarını ağırlayarak geçiren biridir.

 

Danny, emlak işleriyle uğraşır. Amerika’da oturan Marilyn birkaç aylığına İrlanda’ya gelmek ister Danny’den ona ev ayarlamasını isteyecektir. Bunun için telefon açtığında Ria cevaplar ve birbirini tanımayan iki kadın birkaç aylığına evlerini değiştirmeye karar verirler.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.