Yalan - Randy Susan Meyers - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yalan – Randy Susan Meyers

Yalan – Randy Susan Meyers

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Ekim 2016
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 442
Yazar: Randy Susan Meyers

1.771 Kişi Tarafından Görüldü

Rahatlatıcı bir yalanlardansa canını yakan bir gerçeği duymak daha iyidır. Çünkü yalan eninde sonunda ortaya çıkar ve canını daha da çok acıtır.Beş yıl önce, Tia asla sahip birleşemeyeceği bir erkeğe âşık olur. Evli ve iki çocuk babası olan Nathan, ona istediği aşkı vermesi imkansızdı. Tia hamile bırakan Nathan terkedip gidince Tia çaresiz kalarak bebeğini evlatlık vermek zorunda kalır.

Kayıp kızı ve eski aşığının peşinde. Beş yıl önce, başarılı patoloji uzmanı Caroline, Kocası istiyor diye bir evlat dünyaya getirdi. çünkü kocasını ile arasını düzeltebileceğini hesaplıyordu ama şimdi neden çocuk doğurduğunu ve zamanı olup olmadığını hesaplıyordu. 

Beş yıl önce, Juliette in mutlu bir evliliği ve sevgi dolu bir kocası vardı. hiç olmadığı yerde kocasının ilişkisini öğrendi ve dünya başına yıkıldı. Nathan bir daha sadakatsizlik etmeyeceğine söz verdi, Juliette de ona güvendi Ama kocasının ilişkisi olduğu kadından bebeği olduğunu öğrenmişti artık

Juliette, Nathan’a yazılmış, içinde fotoğraflar da olan mektubu bulduğunda dünyası tamamen tepe taklak oldu. Nathan kızını nasıl inkâr edebilirdi?

Bu sırrı ondan saklıyorsa daha ne sırları vardı kim bilir? Gerçekleri öğrenmek için çırpınan Juliette, küçük kızın izini sürmeye karar verdi. Derken yolu Caroline ve Tia ile kesişti. Üç kadının kaderi artık geri dönüşü olmamacasına birlikte örülmüştü ve karşılarına çıkacak sonuçları hiçbiri tahmin edemezdi. 

“Meyers çelişkilerle dolu, psikolojik derinliğe sahip, karmaşık karakterler yaratmış. Olumlu ve olumsuz özelliklerini bir arada gördüğümüz karakterlerin ne yapacağını tahmin edememek çok zevkli.” 
-Winnipeg Free Press-

“Bu duygusal hikâye kalbinizi ele geçirecek ve önceliklerinizi bir kez daha gözden geçirmenizi sağlayacak.”
-Chatelaine Magazine, Canada-

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.