Wheeler Brothers Kutu Seti - Allie Everhart - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Wheeler Brothers Kutu Seti – Allie Everhart

Wheeler Brothers Kutu Seti – Allie Everhart

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Eylül 16th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 852
Yazar: Allie Everhart

765 Kişi Tarafından Görüldü

 

 

 

 

Yanımda -Nash Wheeler, kendisine miras kalan evi yenilemek için küçük bir kasabaya taşındığında bir kız arkadaş aramıyordu. Ama komşunun alıngan esmer kız çabucak dikkatini çeker. Onunla buluşmaya gittiğinde, ona kaybolmasını söyler ama Nash o kadar kolay pes etmez. Onu kazanabilir mi?

 

 

 

 

 

 

Bize Bir Şans Ver  – Jake Wheeler, yerleşme planı olmayan kötü bir çocuk ateşli. Seksi marangoz, Ivy ile tanışana kadar projesinde çalışmak üzere işe alınır.

 

Onunla çıkmayı reddetmesi Jake’in onu daha çok istemesine neden olur. Bu kötü çocuk bekar sonunda eşiyle tanıştı mı?

 

 

 

 

 

Gitmene izin veremem – Bryce Wheeler, Jen’e çocukluklarından beri aşıktır. Ancak Jen başka bir şehirde iş bulmayı düşündüğünde, Bryce onu sonsuza kadar kaybetme riskiyle karşı karşıya kalır. Sonunda Jen’e nasıl hissettiğini söyleyecek mi yoksa gitmesine izin mi verecek?

 

 

 

 

 

 

Bize Daha Fazlası  – Austin Wheeler gündüzleri inşaatta çalışıyor ama müzisyen olmayı hayal ediyor. Yetenekli bir jimnastikçi olan Kira ile tanıştığında, bir hayalin peşinden koşma konusunda tutkulu birini bulur. Ama bu rüya için neleri riske atacağını öğrendiğinde, yine de onunla birlikte olmak isteyecek mi?

 

 

 

Dört Wheeler Brothers kitabının tümünü tek bir sette okuyun! Sağlam, ateşli ve aşk dan korkmayan Wheeler kardeşler, aile inşaat işinde çalışırken aşkı buldukça kalbinizi kazanacaklar.

“Wheeler Brothers Kutu Seti – Allie Everhart” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.