Wattpad Aşkım - Arıana Godoy - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Wattpad Aşkım – Arıana Godoy

Wattpad Aşkım – Arıana Godoy

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Şubat 4th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 716
Yazar: Arıana Godoı

1.041 Kişi Tarafından Görüldü

Wattpad Aşkım – Arıana Goday; Julie her zaman utangaç bir tip olmuştur. Çok popüler bir e-kitap topluluğu olan wattpad’i bulduğunda dünyası değişir. Buna bağımlı hale gelir ve hatta kendi hikayelerini yayınlamaya başlar. Ama bu siteden alacağı tek şey arkadaşları, hayranları ve oyları mı? Yoksa aşkı da bulmak mümkün mü?

Orada okuduğu hikâyelere âşık olur ve kendi hikâyesini yazmaya karar verir. Çabuk, o bir araya geldiği birçok yorumlarıyla alır.

Gizemli bir “darkpoet001” la kritik yayın. Doğan, fırtınalı tomurcuklanan yazar ile onun aşağılayıcı-karanlık-kadar-karanlık okuyucusuna duyduğu saygıya. Yavaş yavaş, animasyon tartışmaları arkadaş olur, Julie Evan’ı tanır ve onunla tanışmak isteyecek kadar onu sever.

Kötüye kullanım, basit bağlantı, basit, “gerçek” bir kötü bir temelyapın Evan, Julie’yi çok açık bir şekildeyor. Bu, liseli kötü çocuk… Julie ve Evan birbirlerini bulmayı ve ekranlarının ötesinde sevmeyi başarabilecekler mi?

Ariana Godoy

Ariana Godoy, Penceremden (2022’de Netflix’e geliyor) dahil olmak üzere birçok İspanyol en çok satan kitabının yazarıdır. Kariyerine 1,5 milyondan fazla takipçisi olduğu Wattpad’de başladı.

Ariana Venezüellalı ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Kuzey Karolina’daki küçük dairesinden yazmaya devam ediyor. İyi kahve, köpeği Bolix, kitap okumak ve sosyal medyada okuyucularıyla sohbet etmek konusunda tutkulu.

“Wattpad Aşkım – Arıana Godoy” için 5 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.