Vefa (Soğuk 2) - Bedriye Zobu - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Vefa (Soğuk 2) – Bedriye Zobu

Vefa (Soğuk 2) – Bedriye Zobu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Ekim 2016
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 308
Yazar: Bedriye Zobu

3.439 Kişi Tarafından Görüldü

Çekip gitmek kolaydı, beynini kaldırımın köşesine bıraktığında. Bırakmak da kolaydı, arkanda bırakacak biri olmadığında.. Hiçbir şey olmamış gibi çekip giden, kalpleri hunharca katlederek bırakanların bu hayatta mutlu olacağına inanmıyordum.

Zamanla bu inanç alev aldı; hislerimi sıcaklığında kurutarak bana o sonsuz vefayı bıraktı. Vefa, benim ütopyamın adıydı.

Bedriye Zobu Kimdir.

Ocak ayının 26. gününde sabaha karşı Antalya’da doğmuş bir kız çocuğu. 18. yaşına değin oldukça kitap okumuş ve gezdiği yerleri belleğine işlemiş biri.

İnce biri olmasına karşın yanaklarının dolgunluğundan şikayetçi 16 yaşında yazım hayatına Wattpad’le başladı; kitap formatına uygun olarak yazdığı ve 15 Ekim 2015’te basımı Epsilon Yayınlarıyla gerçekleşen ilk kitabı SOĞUK’tur.

Yine 15 Ekim 2016’da Soğuk’un devamı niteliğinde süregelen ikinci kitabı da VEFA’dır.

16 yaşında katıldığı ‘Ahmet Hamdi Tanpınar’la 6. Şehir: Antalya’ isimli +20 yaş kısıtı konmuş deneme yarışmasında 16 yaşında olmasına rağmen derece almıştır. Aslen Antalyalı.

Ailenin büyük kızı. Hayatı boyunca bir şeyleri yola sokmaya çalışmış, çalışırken yorulmuş, yoruldukça yolunu bulmuş bir psikolog adayı. Şimdi hayalleri için İstanbul’da yaşamakta; elinden hiç düşmeyen telefonu, çantasından eksik olmayan kalemi ve defteriyle hayatının zikzaklarını düzeltmeye çalışmakta.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.