Vahşi - Christina Lauren - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Vahşi – Christina Lauren

Vahşi – Christina Lauren

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Mayıs 26th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 272
Yazar: Christina Lauren

967 Kişi Tarafından Görüldü

 

Orjinal Adı: Something Wilder  yayın tarihi 2022

 

Meşhur bir hazine avcısı ve gaipten babanın kızı olarak büyüyen Duke Wilder, Lily’yi mesleğe ya da bankada çok fazla paraya sabırsız bıraktı. Ancak Lily becerikli değilse de hiçbir şey değildir ve şimdi Utah’ın kırmızı kaya kanyonlarında sahte hazine avlarında turistlere rehberlik etmek için Duke’un imrenilen elle çizilmiş haritalarını kullanıyor.

 

Faturaları ödüyor ama babasının yıllar önce sattığı sevgili çiftliği geri alma hayalini gerçekleştirmeye yetecek kadar ve kesinlikle bir zamanlar sevdiği adamın rengarenk bir ekiple hayatına geri dönmesiyle başa çıkmak için yeterli değil. parkurları vurmaya hazır arkadaşlar. Açıkçası, Lily onu vahşi doğaya götürmek ve orada bırakmak istiyor.

 

Geçmişi geride bırakmaya hazır olan Leo, ilk ve tek aşkıyla yeniden bağlantı kurmaktan başka bir şey istemez. Ne yazık ki, Lily Wilder tamamen iş, kuma net bir çizgi çiziyor: bu asla olmayacak.

 

Ancak yolculuk korkunç ve komik bir şekilde ters gittiğinde, grup belki de gizli hazine efsanesinin bir numara olup olmadığını merak eder. Duke’ün geçmişinin ve kendisinin yanlışlarını düzeltmek için bir şans var, ancak yalnızca Leo ve Lily tarihleriyle yüzleşip birlikte çalışabilirlerse. Canyonlands’in ıssız ve tehlikeli labirentlerinde yıldızların altında yalnız olan Leo ve Lily, hayatlarını ve kalplerini bir ömür boyu sürecek macerada riske atıp atmayacaklarına karar vermelidir.

 

“İçten ve komik” ( Publishers Weekly ) sansasyon yaratan The Unhoneymooners’ın yazarından , ikinci şanslarla, karmaşık ilişkilerle ve Güneybatı Amerika’nın nefes kesici güzelliğiyle dolu bu sayfa çevirme macerası, hayranlarını çılgın bir yolculuğa çıkaracak.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.