Vaatler - Jean-Christophe Grange - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Vaatler – Jean-Christophe Grange

Vaatler – Jean-Christophe Grange

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Nisan 3rd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 429
Yazar: Jean-Christophe Grange

1.207 Kişi Tarafından Görüldü

 

 

Vaatler , İkinci Dünya Savaşı’nın arifesinde Avrupa patlamanın eşiğindeyken, her öğleden sonra Berlin’deki Adlon Otel’de sohbet etmek ve şampanya içmek için buluşan güzel ve kaygısız Reich’ın bu büyük Hanımlarıdır. . Aynı zamanda, onları Spree’nin kıyısında veya göllerin yakınında şaşırtan ve onları korkunç sakatlamalara maruz bırakan gizemli bir katilin kurbanları …

 

Bir yanardağın krateri gibi titreyen, akkor halindeki bir Berlin’de, soruşturmayı üç tekil varlık üstlenecek. Simon Kraus, yetenekli psikanalist, jigolo, her zaman hastalarına şantaj yapmaya hazır. Gestapo’nun devi Franz Beewen, acımasız ve acımasız, dünyaya karşı savaşa gitti. Mina von Hassel, Reich’ın unutulanlarını kurtarmak için çabalayan zengin bir varis ve sadık psikiyatrist.

 

Her şeyin karşı çıktığı bu müfettişler Canavar’ın izinden gidecek ve sarsıcı bir gerçeği keşfedecekler. Kötülük her zaman beklediğiniz yerde değildir.

 

Aynı zamanda, onları Spree’nin kıyısında veya göllerin yakınında şaşırtan ve onları korkunç sakatlamalara maruz bırakan gizemli bir katilin kurbanları…

 

Simon Kraus, yetenekli psikanalist, jigolo, her zaman hastalarına şantaj yapmaya hazır. Gestapo’nun devi Franz Beewen, acımasız ve acımasız, dünyaya karşı savaşa gitti. Minna von Hassel, zengin mirasçı ve sadık psikiyatrist, Reich’ın unutulmuşlarını kurtarmak için çabalıyor.

 

Her şeyin karşı çıktığı bu müfettişler Canavar’ın izinden gidecek ve sarsıcı bir gerçeği keşfedecekler. Kötülük her zaman beklediğiniz yerde değildir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.