Ucubeler - Tess Gerritsen - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ucubeler – Tess Gerritsen

Ucubeler – Tess Gerritsen

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Şubat 2018
Eklenme: Eylül 22nd, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 47
Yazar: Tess Gerritsen

15.751 Kişi Tarafından Görüldü

Dünyaca ünlü polisiye yazarı Tess Gerritsen’den gerilimli, şaşırtıcı bir hikâye.

 

Terk edilmiş kilisede genç bir kadının cesedi bulunur. Kiliseden gelen çığlıkları duyan biri polise haber vermiştir. Bir deri bir kemik kalmış genç kadının adı Kimberly Rayner’dır ve görünüşe göre biri onu boğarak öldürmüştür. Katil aynı kilisede, bir tabutta uyuyan “ucube” Lucas Henry midir? Bu sorunun cevabını ancak Jane Rizzoli ve Maura Isles verebilir…

 

bir kilisede genç kadın cesedi bulunur. Ve polise haber verilir. Böylece yine Rizzoli ve Isles yanyana gelir. Öldürülen kadının katili kimdir? Neden böyle bir cinayet işlemiştir? Bu sorulara cevap arıyor.

 

Tess Gerritsen ABD’nin San Diego kentinde doğdu. Stanford Üniversitesi’nde antropoloji konusunda lisans yaptı, California Üniversitesi’nden tıp diploması aldı. New York Times’ın çok satanlar listesine giren Hasat’la dünya çapında başarı kazandı.

 

Yazarın Kemik Bahçesi, Cerrah, Mefisto Kulübü, Ruh Koleksiyoncusu, Buz Gibi Soğuk, Sessiz Kız, Kayıp Kızlar, Çırak , Günahkâr, İkiz Bedenler ve Bir Sırrım Var adlı romanları ile Ucubeler adlı öyküsü Doğan Kitap tarafından yayımlandı ve büyük okur kitlelerine ulaştı.

“Ucubeler – Tess Gerritsen” için 5 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.