Tweet Savaşları - Emma Lord - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Tweet Savaşları – Emma Lord

Tweet Savaşları – Emma Lord

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Kasım 24th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 284
Yazar: Emma Lord

585 Kişi Tarafından Görüldü

“Komik ve çok sevimli bir romantik komedi. Ergenlik çağının sesi olmakonusunda son derece başarılı.  Okuyucular Pepper ve Jack’in âşık olmaları eklentisiyle, kitabın başından sonuna kadar tezahürat tutacak.” Kacen Callender This Is Kind of an Epic Love Story’nin ve Stonewall Ödüllü roman Hurricane Child’ın yazarı

 

“Herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği ve ilksayfasından itibaren favorileriniz arasına girecek harika bir kitap.” Emily Wibberley ve Austin Siegemund BrokaAlways Never Yours ve If I’m BeingHonest’ın yazarları

 

özet

 

Forbes’un seçtiği en iyi genç yetişkin romanlarından Tweet Savaşları

 

Çılgın aromalı milkshake’ler, unutulmaz gülümsemeler ve el sıkışmaları bir yana, Pepper’ın hâlâ düşman olduğunu unutmamalıydım. Kazanmam gereken bir Twitter savaşım vardı.

 

Big League Burger ve Girl Cheesing. Söz konusu meşhur bir ızgara peynir tarifi olunca birbirine düşman kesilen iki işletme. Bu sırada Pepper Evans ve Jack Campbell, bu aile işletmelerinin Twitter’da viral olan kavgalarının iki cephesi.

 

Tweet Savaşları; büyüme sancılarına, hayatın sunduğu acı tatlı sürprizlere dair bol kinaye ve yemek tarifi içeren bir roman. En leziz tariflerin ve sürprizlerin beklenmedik yerlerden çıkabileceğini gösteren, her detayıyla genç ve mizah dolu bir hikâye.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.