Tuzağa Düşen Kız (Tracy Crosswhite 4) - Robert Dugoni - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Tuzağa Düşen Kız (Tracy Crosswhite 4) –  Robert Dugoni

Tuzağa Düşen Kız (Tracy Crosswhite 4) – Robert Dugoni

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Nisan 5th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 268
Yazar: Robert Dugoni

734 Kişi Tarafından Görüldü

 

 

Puget Sound’un soğuk sularında bir yengeç tuzağına batmış bir kadın cesedi bulununca, Dedektif Tracy Crosswhite çözülmesi gereken zor bir davayla karşı karşıya kalır.

 

Tracy ve Seattle Polis Teşkilatı Şiddet Suçları Bölümündeki meslektaşları, katili teşhis etmeden önce kurbanın kim olduğunu bulmalılar. Ancak otopsisi, kimliğini gizlemek için çok uğraşmış olabileceğini ortaya koyuyor.

 

Peki kimden kaçıyordu?

 

Jane Doe’larının aylar önce şüpheli bir şekilde ortadan kaybolan bir kadın olabileceğine dair kanıtlar ortaya çıkınca, Tracy bir kez daha kız kardeşinin faili meçhul cinayetinin anısıyla musallat olur.

 

Kadının geçmişinden ayrıntıları araştırmak, yalnızca soruşturmayı bulandıran çelişkili ipuçlarına yol açar.

 

Yazar Hakkında

 

Robert Dugoni, Amazon’un en çok satanı , New York Times ve Wall Street Journal’ın en çok satanı olan In the Clearing , Her Final Breath ve My Sister’s Grave dahil olmak üzere Tracy Crosswhite serisinin New York Times’ın en çok satan yazarıdır. 2015 Harper Lee Hukuk Kurgu Ödülü, Uluslararası Gerilim Ödülü finalisti ve Nancy İnci Kitap Kurgu Ödülü sahibi.

 

Ayrıca The Jury Master , Wrongful Death , Bodily Harm , Murder One ve New York Times’ın en çok satan David Sloane serisinin de yazarıdır.Mahkumiyet . Murder One ayrıca Harper Lee Ödülü için finalist oldu. Dugoni, bağımsız romanı Damage Control’e ek olarak , Washington Post Yılın En İyi Kitabı seçilen kurgusal olmayan The Cyanide Canary’yi kaleme aldı .

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.