Tutsak (Gölge Varlıklar Serisi - 3) - Julie Kenner - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Tutsak (Gölge Varlıklar Serisi – 3) – Julie Kenner

Tutsak (Gölge Varlıklar Serisi – 3) – Julie Kenner

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Ekim 2013
Eklenme: Ağustos 15th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 392
Yazar: Julie Kenner

2.096 Kişi Tarafından Görüldü

Şehvet ve gizemi hiç bu kadar yakın hissetmediniz!
“Havva’nın dokunuşu ile yıkım gelecek. Yerden yükselen üçüncü, güçlü ve değişmiş kişi, gölgelerin kural sütunlarını yıkacak ve çalınmış olanı geri alacak.” 


Vampire yaptıkları yüzünden idam edilmiyordu, gelecekte yapabileceklerinden korktukları için bu odadaydı. Onları korkutmuştu ve bu yüzden onu öldüreceklerdi… 


Petra Lang 26 yaşındaydı ve hayatı boyunca lanetiyle yaşamak zorunda kalmıştı. Dokunduğu kişileri canavara çevirmesine neden olan laneti, âşık olmasına da engel olmuştu.


Nicholas Montegue, dünyada geçirdiği bin yıl içerisinde tek bir kadına âşık olmuş, ancak ihanetini unutamadığı için başka bir kadının hayatına girmesine izin vermemişti. New York’ta geçirdikleri bir gece, ikisinin de hayatını sonsuza kadar değiştirecekti.


Ölümsüz seri Gölge Varlıklar’ın üçüncü kitabı Tutsak; tüm ihtirası, şehveti, karanlığı ve ihtişamıyla sizi derinden sarsacak.

GİRİŞ

Vampirler gecenin içinde ilerliyordu. Bilinçsiz yükleri, yüzyıllardır dünyayı gözleyenbirinin hayal bile edemeyeceği kadar ölümcüldü.Güvenli bir yere ihtiyacımız var, dedi Nicholas. Bir meleğin yüzüne ve bir bilim adamının zihnine sahipti. Ama çalışmalarından hiçbiri arkadaşının, az önce tanık olduğu dönüşümüne onu hazırlamamıştı.

Bir yer biliyorum, pratik ve sistemli Lucius kamyonu Los Angeles gecesinin içine sürdü.Tehlikeli bir kavgadan kaçmışlardı, ama henüz bitmemişti. İkisi de, şu anda kamyonun arkasında uyuşturulmuş haldeki arkadaşları Sergius için bunun belki de asla bitmeyeceğini biliyordu.

Bir zamanlar şeytanının özgürlüğü için savaş veren, işkence görmüş bir vampirdi.Ama şimdi hepsinden kötüydü. Gerçekliği karanlık bir boşlukla değişmişti.

Kızın laneti onu doğal olmayan ve korkutucu bir şeye dönüştürmüştü. Gölgelerde yaşayan ve insan kabuslarının sınırlarında dolaşanların yaşadığı dünyanın standartlarına göre bile bir ucubeydi.

Onu arayacaklardır. Bu şeyi geri çevirmenin bir yolunu bulmak istiyorsak, araştırmak için zamana ihtiyacım olacak.

Düşünmek için.Kız dönüşümü geri çevirmenin bir yolu olmadığını söylemişti.Kız bir insan. Yanılıyor olabilir.

Lucius kafa salladı. Zamanımız yok, özellikle ne olduğuna dair dedikodular yayılmaya başladığında hızlı olmamız gerekecek. İttifak Sergius’u arayacak. Ve sonunda onu bulacaklar.Eğer aramaları için bir nedenleri olmadığına inanırlarsa Lucius gözlerini yoldan ayırarak Nicholas’a baktı.

Bir planın mı var?

Evet, dedi Nicholas, sesi sorumluluklarla ağırlaşmıştı. Bir planım var.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.