Tutsak - A.G. Howard - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Tutsak – A.G. Howard

Tutsak – A.G. Howard

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 401
Yazar: A.G. Howard

1.694 Kişi Tarafından Görüldü

Mezuniyet balosunda korkunç bir savaştan sağ kurtulan Alyssa yeni bir bakış açısı kazanmıştır: Hem iki dünyasını hem de sevdiği insanlar ile yeraltılıları kurtaracaktır. Ancak bu, Kraliçe Kızıl’la irade savaşına girmesini gerektirmektedir.

 

Üstelik tavşan deliği artık kapalıdır ve Alyssa, Yeraltı Diyarı’na girmek için paralel bir boyut olan ayna dünyasından geçmek, mutasyona uğramış yeraltı kaçaklarıyla yüzleşmek zorunda kalacaktır.

 

Jeb ve Morpheus’la birlikte, Yeraltı Diyarı’nı tutsak olduğu çürüme ve yıkımdan kurtarmaları gerekmektedir. Başarılı olup bu savaştan hep birlikte sağ çıksalar bile herkes umduğu mutlu sona kavuşabilecek midir?

 

HARİKALAR DİYARI’NDAN KAÇIŞ YOK İKİMİZ DE DOĞDUĞUMUZDAN BERİ TUTSAK OLMAKTAN KORKMUŞTUK.

 

“Howard’ın özellikle de bu serideki en büyük gücü, muazzam bir karanlığın ve akıl dışılığın sınırlarını zorlayarak eğlenceyi ilmek ilmek örmesidir.” Starburst Magazine

 

“Nefes kesici bir dünya kurgulamak ve bu çarpık dünyanın sakinlerini bu denli başarılı betimlemek hayranlık uyandırıcı. Bu hikâye daha ilk sayfadan beni büyüledi. Tutsak, muhteşem bir serinin muazzam sonu.” Kate Ormand

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.