Tünel - Tim Weaver - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Tünel – Tim Weaver

Tünel – Tim Weaver

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2014
Eklenme: Mart 23rd, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 464
Yazar: Tim Weaver

2.159 Kişi Tarafından Görüldü

Londralı için diğer zamanlardan farksız bir sabah.Sam Wren için felaketin uyanışı Samuel Wren, evden ayrıldıktan sonra metroya biner ve bir daha kendinden haber alınmaz.


Tanık yoktur. Güvenlik kameralarından hiçbir şey anlaşılmıyordur. Olayın üzerinden altı ay geçmiş olmasına rağmen, Sam hâlâ kayıptır.Sam’in eşi Julia çaresiz kalınca David Raker’a başvurur. Raker kayıp kişileri bulmasıyla ün salmıştır.

Onların nasıl düşündüğünü anlayabiliyor ve kayıp insanlar söz konusu olduğunda, herkesin saklayacak bir şeyleri olduğunu biliyordur.
Ama bu olay,kimsenin tahmin bile edemeyeceği kadar sırlarla dolu derinlere inmektedir.


Raker polisin ona yalan söylediğinden şüphelenirken, tanımadtğt şaibeli kişiler onu adım adım takip etmektedir. Kseni birileri o gün, tünelde neler olduğunu biliyordur o nedenlede;Sam’in sırlarının o tünelden çıkmasını engellemek için her şeyini veriyordur.

Yazarın Notu

Bu öyküyü anlatabilmek için Londra Metrosu’nun plam ve çalışma şekline dair bazı noktalarda küçük değişiklikler yaptım. Bu değişiklikleri okurları rahatsız etmeyecek kadar incelikle yaptığımı, kentimizin demiryolu hatlarının inanılmaz hikâyesine sadık kalabildiğimi umuyorum.

Metro’yu bilenler Whitechapel’in geçmişini hikâyemde Westminster İstasyonu’nda yansıttığımı, Gloucester Road’u biraz kaydırdığımı fark edeceklerdir. Metro şebekesinin gece saatleriyle oynamamı da affedeceklerini umuyorum.

Kuzey Londra sakinleri ise Fell YVood’un, Haringey’s Parkland Walk’un yakınlarında olduğunu şüphesiz fark edeceklerdir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.