Tüm Çağların Gizli Öğretileri - Manly P. Hall - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Tüm Çağların Gizli Öğretileri – Manly P. Hall

Tüm Çağların Gizli Öğretileri – Manly P. Hall

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Nisan 2008
Eklenme: Mart 27th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 696
Yazar: Manly P. Hall

11.765 Kişi Tarafından Görüldü

“Tüm Çağların Gizli Öğretileri” adlı bu hacimli eser, bütün parapsikoloji konularını ele alan, resimli bir ansiklopedidir. 800 sayfalık bu ansiklopedi kendi türünün tek örneğidir ve dünyada bir benzeri bir daha yazılmamıştır.

Parapsikoloji ile ilgili neredeyse her ciddi kitabın alıntı yaptığı bu eser, Türkiye’de yıllardır bilinmesine rağmen, ancak bugün çevrilebilmiştir.

Türkçede bir benzeri olmayan bu eser, parapsikoloji raflarında çok önemli bir boşluğu dolduracak ve astroloji, tarot, kabala, büyü, fal konularıyla ilgilenen herkes bu eseri kütüphanesine katmak isteyecektir.


Bu kitap, basıldığı tarih 1928 yılından itibaren ezoterik bir klasik olmuştur. Yirminci asrın bir benzerine tanık olmadığı bu eser, bütün çağların ezoterik, okült sırlarını, kadim ritüellerini ve sembolizmini büyük bir ustalıkla anlatan ansiklopedik bir şahaserdir.

Mitolojiyi, din ve felsefeyi nadir eserlerden alınmış şekil ve renkli resimlerle zenginleştirerek ayrıntılarıyla açıklayan bu kitap bütün gizemcilerin kütüphanesinde baş köşeye oturacaktır.

Tüm Çağların Gizli Öğretileri pdf indir

“Tüm Çağların Gizli Öğretileri – Manly P. Hall” için 10 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.