Toprağın Sonu (Air Awakens 3) - Elise Kova - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Toprağın Sonu (Air Awakens 3) – Elise Kova

Toprağın Sonu (Air Awakens 3) – Elise Kova

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Şubat 22nd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 286
Yazar: Elise Kova

1.373 Kişi Tarafından Görüldü

Toprağın Sonu Elise Kova ; Vhalla Yarl, Kuzey’deki cepheye ulaşmıştı. Kan ve ateşle imtihanından sonra Solaris İmparatorluğu’nun vereceği bu son savaşta kendini her şeye hazırlamıştı. Artık karşısındaki seçenekler kölelik ya da özgürlük değildi. İmparator hâlâ Vhalla’nın kaderini demir yumruğunda tutuyor ve Havagüdücü’nün hayatta kaybedebileceği her şeyi, her an bırakmak üzere uçurumun üstünde sallandırıyordu.

Vhalla’nın, hayatına yön veren her şeyden uzaklaşması ve tamamen kendine ve gücüne odaklanması gerekecek fakat bu hiç de kolay olmayacaktı.

“Hava Uyanıyor serisindeki romanlar gittikçe heyecanlı bir hal alıyor. Serinin hayranları bu hikâyeden çok memnun kalacak!”

Özet

Havada uyanmış bir kadın, ateşle dövülmüş bir asker, kandan yükselen bir silah. Vhalla Yarl kuzeydeki cepheye ulaştı. Kan ve ateşle dövülmüş, Solaris İmparatorluğu’nun fethinin son savaşı için kalbini çelikleştirmiştir. Vhalla’nın önündeki seçenekler artık kölelik ya da özgürlük değil, ya kölelik ya da ölüm.

İmparator, Vhalla’nın hala kaybedeceği her şeyi dengede tutarak onun kaderi üzerindeki demir tutuşunu sürdürdüğü için riskler hiç bu kadar yüksek olmamıştı.

“Toprağın Sonu (Air Awakens 3) – Elise Kova” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.