Toplu Öyküler - Stefan Zweig - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Toplu Öyküler – Stefan Zweig

Toplu Öyküler – Stefan Zweig

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Mart 12th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 454
Yazar: Stefan Zweig

492 Kişi Tarafından Görüldü

Toplu Öyküler Stefan Zweig; Yazar’ın kısa öykülerinden oluşan bu muhteşem koleksiyonda, insan doğasının en iyileri ve en kötüleri keskin gözlem, anlayış ve canlı empati ile yakalanıyor.

 

Aşk ve ölümden, yeniden kazanılan inanca ve yeniden kazanılan umuda kadar uzanan bu hikayeler, iş başında, formunun zirvesinde bir ustayı sunuyor. Yirminci Yüzyılın usta bir hikaye anlatıcısının mükemmel tempolu ve tutkuyla dolu yirmi iki öyküsü.

 

Yirminci yüzyılın en büyük sanatçılarından biri olan Avusturyalı ünlü yazar Stefan Swaig’in Seçilmiş Eserleri’nde “İnsanlığın Şanslı Yıldızları” başlığı altında “The Victory and Tragedy of Erasmus of Rotterdam” adlı tarihi-biyografik bir makale, çeşitli kısa öyküler ve çeşitli tarihi minyatürler yer alıyor. .

 

Dünya edebiyat tarihine “dostluğun ustası” olarak giren hümanist bir yazar olan Stefan Swaig, aynı zamanda “büyük bir Avrupalı” olarak kabul edildi çünkü en büyük hayali bir dostluk, barış ve karşılıklı anlayış Avrupası yaratmaktı. Modern dünya edebiyatı serisinin bir parçası olan ve Doğu-Batı Yayınevi tarafından yayınlanan bu kitap, geniş bir okuyucu kitlesine yöneliktir.

 

İnsan psikolojisini ve yaşanmışlıkları, tüm detaylarıyla okuyucusuna sunma konusunda eşsiz bir yetenek olan Stefan Zweig’ın en dikkat çeken 22 eserini sizler için bir araya getirdik.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.