Tepenin Laneti (Seri 7) - John Verdon - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Tepenin Laneti (Seri 7)  –  John Verdon

Tepenin Laneti (Seri 7) – John Verdon

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Kasım 23rd, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 462
Yazar: John Verdon

5.614 Kişi Tarafından Görüldü

Dave Gurney polisiye/dedektif serisi hız kesmeden devam ediyor!

Larchfield’ın en nüfuzlu adamı Angus Russell, Harrow Hill’deki malikânesinde boğazı kesilerek öldürülmüştür. Olay mahallindeki DNA ve parmak izleri, kurbana karşı husumeti bulunan belalı Billy Tate’e işaret eder. Ancak bir sorun vardır: Tate, bir gün önce kilisenin çatısından düşerek ölmüştür.

“Ona verdiğiniz dikkati ve zamanı sonuna kadar hak eden bir yazar.”Bookreporter.com

Özet

Larchfield’ın tüm kontrolü elinde tutan ve bölgenin en zengin adamı Angus, Harrow Hill’deki malikanesinde öldürülür. Ne var ki Tate cinayetten bir gün önce yıldırım çarpması sonucu kilisenin çatısından düşerek ölmüştür.

Araştırmalara başlayan polis Tate’in cesedinin bulunduğu morgda araştırma yaptığı sırada Tate’in cesedinin tabutta olmadığını görür ve kısa sürede yapılan incelemede tabutun içerden kırıldığı ortaya çıkınca basının da büyük katkısıyla zombi cinayeti kabusu tüm kasabayı etkisi altına alır.

Dave Gurney’in olaya dahil oluşu da eski meslektaşı Mike’ın bu olayın başındaki sorumlu memur olması ve yardım istemesiyle başlıyor. Angus her ne kadar zenginliğiyle bölgeye hakim olsa da, onun ölümünden fayda sağlayacak kişi sayısı oldukça fazla olduğu için okların gösterdiği yön çok fazla oluyor.

 

“Tepenin Laneti (Seri 7) – John Verdon” için 4 Yorum

  • Link Çalışmıyor

  • fatma onkun :

    Sizlere sonsuz teşekkür etmekten başka bir yorumum yok. Sayenizde inanılmaz kitaplarla tanıştım. Apayrı dünyalara gittim. Hep var olun inşallah. Teşekkürler…

  • neye göre pdf yapıyorsunuz anlamadım Tepenin Laneti kitabı elimde var sizin sayfanızdan indirdiğim pdf ile alakası yok nerdeyse, en başta sizde 386 sayfa kitap 460 sayfa nasıl bi paylaşım yaptınız anlamadım ya

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.