Tavan Arasındaki Oda - Louise Douglas - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Tavan Arasındaki Oda – Louise Douglas

Tavan Arasındaki Oda – Louise Douglas

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Mart 25th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 345
Yazar: Louise Douglas

618 Kişi Tarafından Görüldü

Adını bilmeyen bir çocuk…

 

1903’te balıkçılar, içinde kötü dövülmüş bir kadın ve bir genç kızın olduğu enkaz halinde bir tekne bulurlar. Bir ambulans gönderilir ve hayatta kalan iki kişi, Dartmoor’un derinliklerinde saklanan heybetli akıl hastanesi All Hallows’a götürülür. Kadın komada kalır, ancak küçük kız Harriet uyanır ve akıl hastanesinin gürültüsünden uzakta çatı katındaki bir odaya götürülür ve Hemşire Emma Everdeen’in bakımına bırakılır.

 

İki annesiz çocuk yatılı okula sürgün edildi….

 

1993 yılında, All Hallows artık yatılı bir okuldur. Annesinin ölümü ve babasının aceleyle yeniden evlenmesinin ardından Lewis Tyler, Dartmoor’a sürgüne gönderilir, modaya uygun kıyafetleri çıkarılır, uzun saçları kesilir ve her zamankinden daha yalnız hisseder. Orada, bir başka kayıp ruh olan Isak ile tanışır ve yurtların tadilatı yapılırken, çocuklar çatı katında, okulun eski bir kanadında mahsur kalırlar.

 

Artık görmezden gelinemeyecek geçmişten gelen çığlıklar ve çağrılar….

 

All Hallows geçmişten hatıralar, fısıltılar, ağlamalarla dolu bir bina. Lewis ve Isak, Harriet ve Hemşire Emma’nın küçük kızı güvende tutmak için verdikleri çaresiz mücadelenin akıbeti hakkında daha fazla şey öğrendikçe, hâlâ huzursuz olan hayaletler olduğu kısa sürede anlaşılır.

 

Oğlanların geceleri yukarıdaki odada duydukları hayaletler mi, tımarhaneden hâlâ duvarların arasına sıkışmış huzursuz ruhlar mı? Ve Lewis ve Isak, geçmiş onları yıkmadan önce All Hallows’a barış getirebilir mi?…

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.