Tatlı İntikam "Veiled Seduction Serisi 2" - Heather Snow - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Tatlı İntikam “Veiled Seduction Serisi 2” – Heather Snow

Tatlı İntikam “Veiled Seduction Serisi 2” – Heather Snow

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Nisan 24th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 328
Yazar: Heather Snow

971 Kişi Tarafından Görüldü

Tatlı İntikam; İngiltere’nin en zor ikili ajanı olarak geçen yıllardan sonra Lord Derick Aveline, casusluk günlerini geride bırakmaya yemin etti. Amerika’da hayatına yeni bir başlangıç ​​yapmaktan başka bir şey istemese de, önce Kraliyet için son bir görevi tamamlaması gerekir: ölümcül bir hainin maskesini düşürmek. Ama bunu yapmak için, bir daha asla gitmeyeceğine söz verdiği tek yere geri dönmelidir… eve.

 

Onu her zaman gören kız…

 

Leydi kriminolog Bayan Emma Wallingford, Derbyshire’a geri dönen züppenin, on yıl önce tek kelime etmeden, kalbini de alarak terk eden adam olduğuna inanmakta güçlük çekiyor. Daha da kötüsü, burnunu artık ait olmadığı bir yere sokuyor, bu da onun değer verdiği her şeyi tehdit ediyor.

 

Hala, Gerçeği anlamak uzun sürmüyor…Derick’in taklit ettiği kişi olmadığı. Ve onunla aynı cinayetin peşinde.Yoksa hepsi sadece bir Tatlı Aldatmaca mı?

 

Yayımlanmış Tarihsel Romanda Gayle Wilson Mükemmellik Ödülü Sahibi “İlgi çekici bir gizem, iç ısıtan bir romantizm, bir mizah dokunuşu ve hızlı tempolu, iyi yazılmış bir hikaye…

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.