Tatlı Hatıralar - Spencer LaVyrle - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Tatlı Hatıralar – Spencer LaVyrle

Tatlı Hatıralar – Spencer LaVyrle

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2012
Eklenme: Aralık 7th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 223
Yazar: Spencer LaVyrle

1.199 Kişi Tarafından Görüldü

Theresa Brubaker mükemmel bir şebboy: utangaç, içine kapanık ve çekingen. Bu yüzden erkek kardeşi asker arkadaşını Noel için eve davet ettiğinde, Theresa ailesinin evinde garip bir adamın kalması düşüncesiyle dehşete düşer. Ergenlik döneminde “çiçek açtığından” ve karşı cinsten istenmeyen ilgiye hiçbir zaman tam olarak alışamadığından beri erkeklerin yanında gergin.

 

Çok uzun süredir reddedilen bir aşkın klasik hikayesi.

 

Theresa

 

Emin olmadığı kadar masum da olan Theresa Brubaker, 25 yılını nefret ettiği bir bedene hapsolmuş olarak geçirmişti. Çok özel bir adam ona çok özel bir sevgi gösterene kadar, onun değerli güzelliğine kendisi dışında herkes değer veriyordu.

 

Brian

 

Proud, duyarlı, şefkatli Brian Scanlon, Theresa’nın engelleme kozasına sarılı kelebeği serbest bırakmaya çalıştı.

 

Tatlı Hatıralar

 

Bir tutku hikayesi. Bir acı hikayesi. Kalbinize sıcaklık ve sihir getirirken sizi güldürecek ve ağlatacak bir hikaye. Tatlı Hatıralar, tadına varacağınız ve asla unutamayacağınız klasik bir aşk hikayesidir.

 

Theresa Brubaker’ın aşırı bahşedilmiş formu, onun çok fazla kalp ağrısına ve acısına neden oluyor. Ancak geçmiş deneyimleri, ilişkilerinin önündeki engeller olmaya devam ediyor.

 

Brian, Theresa aşklarını değiştiren ve test eden büyük bir karar verene kadar hafife alır. Olağanüstü bir anlayış ve yetenekle anlatılan narin bir aşk hikayesi.

“Tatlı Hatıralar – Spencer LaVyrle” için 2 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.