Tanrı Küçük Günahları Affeder - John Hart - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Tanrı Küçük Günahları Affeder – John Hart

Tanrı Küçük Günahları Affeder – John Hart

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2013
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 544
Yazar: John Hart

1.682 Kişi Tarafından Görüldü

Johnny hayatı erken yaşta öğrenmişti. Ona birileri neden böyle farklı göründüğünü, neden böyle durgun olduğunu, gözlerinin ferinin neden söndüğünü sorduğunda böyle diyordu. Hayatı erken öğrenmişti…

Bir yıl önce Alyssa ortadan kaybolmuştur ve herkes onun öldüğüne inanmaktadır. Tek bir kişi dışında:

On üç yaşındaki ikiz erkek kardeşi Johnny. Polisin hiçbir sonuca ulaşamaması, Johnny’yi harekete geçirir. Yaşadığı bölgedeki suçluları tek tek gösteren bir harita üzerinde her birinin izini sürmeye başlar.

Alışkanlıklarını, işlerini, seyrettikleri televizyon programlarını ve hatta kaçta yattıklarını bile öğrenecek kadar takıntı yapar. Bir tanesi bile alışılmışın dışında bir şey yapsa Johnny fark ederdi.

Johnny ve Jack… Ayrılmaz iki arkadaş. Birbirlerine ölümüne bağlılardı. Ancak hayat ikisi için bir çember değildi, köşeleri vardı.

Bir son ve bir başlangıç arasına sıkışmış iki gözüpek çocuğun, hayatlarını etkileyecek bir gizemi çözmeye çalışmaları bu köşelerden yara almadan geçmeleri demekti.

Onların gidebileceği en uzak nokta ise Tanrının işaretlediği yerdeydi.

Dokunaklı ve aynı zamanda bilinmeyenlerle dolu, sonunu asla tahmin edemeyeceğiniz bir roman.

Asfalt, ülkeyi kara bir yara izi gibi kesiyordu. Hava henüz ısmmamıştıama şoför sıcaklığın giderek artacağını, ilerideki maviliğe doğru yolubulanıklaştıracağını biliyordu. Güneş gözlüğünü ayarladı ve dikiz aynasındanarkaya baktı. Bu aynadan otobüsün uzunluğunu ve içindeki bütün yolcularıgörebiliyordu:

Güzel kızları, kalbi kırık erkekleri, sarhoşları ve delileri,kırmızı buruş buruş çocukları olan iri göğüslü kadınları… Şoför belanınkokusunu bir kilometre öteden alabilir, kimin iyi olduğunu kimin ise birşeylerden kaçtığını anlayabilirdi.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.