Suç Ortakları - Agatha Christie - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Suç Ortakları – Agatha Christie

Suç Ortakları – Agatha Christie

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Mayıs 2010
Eklenme: Ağustos 1st, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 288
Yazar: Agatha Christie

1.473 Kişi Tarafından Görüldü

Suç Ortakları; Tommy ve Tuppence Beresford geçmişteki o heyecanlı günleri özlüyorlardı. Gizli Servis Başkanı Blunt bir gün onlara Uluslararası Dedektiflik Bürosu’nu yönetmelerini teklif edince bu fırsatı kaçırmak istemezler.

Beresford’lar çalışmalarında başarılı olmak için bütün usta dedektifleri taklit etmeye karar verirler. Kayıp pembe incilere ne olduğu, Sunningdale golf sahasındaki bıçaklama olayı ve gazetelerin kişisel sütunlarında yayınlanan şifreli mesajlar gibi karmaşık olayları çözerler.

Bayan Thomas Beresford divanın üzerinde oturduğu yeri değiştirerek, sıkıntıyla pencereden dışarı baktı. Dışarıdaki manzara hiç de iç açıcı değildi. Görebildiği yalnızca yolun karşı tarafındaki birkaç apartman dairesiydi. Bayan Beresford esnedi, sonra da iç çekerek, “Bir şeyler olmasını nasıl da isterdim,” dedi. Kocası, onu serzenişle süzdü.

“Dikkatli ol Tuppence, senin bu dizginlenemez heyecan tutkun beni korkutuyor.” Tuppence iç geçirerek, gözlerini kapadı, sanki hayallere dalmıştı. “En sonunda Tommy ile Tuppence evlendiler,” diye mırıldandı.

“Ardından da mutlu bir yaşamları oldu. Altı yıl sonra bile birlikte olmaktan mutluluk duyuyorlar. Ne tuhaf!

Her şey insanın kendi yaşamıyla ilgili olarak düşündüklerinden ne kadar farklı gelişiyor.” “Çok doğru ve anlamlı bir tespit bu Tuppence. Ama orijinal değil.

Ünlü şairler, yazarlar ve özellikle de felsefeciler hep aynı şeyi söylemişlerdir. Ayrıca, böyle dediğim için umarım beni bağışlarsın, ama onların bunu senden çok daha iyi ifade ettikleri de bir gerçek.”

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.