Soygun (Avlanmak mı, avlamak mı?) - Ariana Godoy - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Soygun (Avlanmak mı, avlamak mı?) – Ariana Godoy

Soygun (Avlanmak mı, avlamak mı?) – Ariana Godoy

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Şubat 11th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 371
Yazar: Ariana Godoy

834 Kişi Tarafından Görüldü

Soygun; A través de mi Ventana/ Penceremden Geçti’yi sevdiyseniz , kahramanlar Heist ve Leigh arasında hissedilen manyetizma karşısında büyüleneceksiniz. Gizemler, sırlar ve ikisi arasındaki gerilim okuyucuları gergin tutacak. Wattpad’de şimdiden bir hit oldu ve şimdi basılı olarak mevcut.

Özet

Wilson, çok katı dini gelenek ve inançlarla yönetilen sakin bir kasabadır. İçinde Leigh, yönlendirildiği gibi her kuralı ve kılavuzu izleyerek büyüdü.

Yeni gelenleri pek hoş karşılamayan ve onları pek de iyi karşılamayan bir kasabadır, bu yüzden Stein’ler Leigh’in yanına taşındığında, merak etmekten kendini alamaz. Stein’ler zengin, gizemli ve çok şık. Mükemmel bir ailenin portresi gibi görünüyorlar, ama öyle mi? Bu mükemmelliğin arkasında ne gizlidir?

Ve ölüm kasabaya musallat olmaya başladığında, kimse bunun topluluğun yeni üyeleriyle bir ilgisi olup olmadığını merak etmekten kendini alamaz.

Leigh, gerçeği araştırabilecek tek kişidir, Steins’in en büyük oğlu, rezil, kibirli ve soğuk Heist’e yaklaşabilecek tek kişidir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.