Sonuna Kadar - Jennifer Probst - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sonuna Kadar – Jennifer Probst

Sonuna Kadar – Jennifer Probst

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Eylül 2015
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 336
Yazar: Jennifer Probst

2.494 Kişi Tarafından Görüldü

“İntikam sıcak yenen bir yemektir… “

Ailenize ait bir İtalyan restoranının işleri çok kötü gidiyor ve siz her şeyi düzeltmek için işin sorumluluğunu üstünüze aldınız. elemanların çalışmalarını düzenlemek iş disiplinini sağlamak çok zor çünkü çalışanların çoğu akraba veya ahbap. Eleman olarak çalışan kardeşiniz kız arkadaşı veya sevgilisiyle görüşmek için işi ihmal ediyor.

Barmense işten kaytarmak için devamlı sigara molası veriyor. Bu kadar sorunlu elemanın olduğu yerde müşterileri memnun etmek onlarla ilgilenmek size düşüyor. fakat Şefin açığını kapatmak ço zor. Eşiyle arası bozuk olduğundan psikolojisi bozuk aşırı asaba olması nedeniyle yemeklerin baharatı normal değil. Baharatı O kadar fazla kaçırıyor ki,içi yanan müşteriler durmadan su sipariş ediyorlar.

Masalardan birine bir kadın ve erkek oturuyor kardeşiniz ortalarda olmadığından siparişi almaya siz girdiyorsunuz. O anda 3 yıl önce size aşık olan ve sizin ilgilenmediğiniz kadınla göz göze geliyorsunuz.Yanında oturan adamlada sevgili gibi gözüküyorlar.

Gavin Luciano’nun hikâyesi. Ama bu hikâyeye biraz acılı baharat katabiliriz. Miranda Storme, en beğenilen restoran eleştirmeni. O akşam şefin bol baharatlı spesiyalini yedikten sonra içinde yeninden alevlenmeye başlayacak olan terk ediliş acısı bütünüyle gerçek. Bu gerçek de onun ilham kaynağı. Alacağı intikam için. Sonuna kadar…

Özeti

Miranda Storme menüyü bir uzman edasıyla inceledi, yemek ve fiyatlarla ilgili olarak aklında ufak notlar oluşturdu.

Şefin spesiyalini sipariş etmek için yeterli zamanının olup olmadığını düşünüyordu. “Ah, işte yüzünde yine o bakış var.” Miranda başını kaldırdı. “Hangi bakış?” Andy Carson kaşlarını çattı. “O kritik bakış. Tek bir yemeğimizin zevkini şu notların olmadan çıkarsak olmaz mı?

Haydi, bu akşam asileri oynayalım. Koca bir kâse spagetti ile köfte söyleyelim ve şefin yeteneklerini test etmeyi unutalım. Bir çatalı her kaldırdığımda iş yapıyor olmaktan bıktım.” Miranda güldü. “Andy, yemeğini bedavaya yiyorsun ve sana köşe yazısını bile yazdırmıyorum.” “Umurumda değil.

Dün Big Mac yedim ve yerken hiç zevk almadım. Sürekli o özel sosun içinde tam olarak ne olduğunu anlamaya çalıştım.” Miranda dudağını ısırdı. “Tamam. Benimle operada yeterince acı çekmiş olduğun için spagetti ısmarlayacağım.

Bir İtalyan restoranı bunu kötü yapamaz ve biz de işimizi zamanında halletmiş oluruz.” Andy menüyü kapatırken yüzü parlıyordu. “Mükemmel. Zaten bu gece resmî olarak bir denetleme gecesinde değiliz ve… Sorun ne?

Hayalet görmüş gibisin.” Miranda masaya doğru gelmekte olan adamı izlerken kulaklarında garip bir uğuldama hissetti.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.