Sonsuzluğun Büyüsü - Britt Andrews - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sonsuzluğun Büyüsü – Britt Andrews

Sonsuzluğun Büyüsü – Britt Andrews

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Mart 23rd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 218
Yazar: Britt Andrews

524 Kişi Tarafından Görüldü

Bir zamanlar, güzel bir yeşil cadı varmış. Damarlarımda yaşayan fırtına büyüsü kadar vahşice hayatıma girdi. Kalbim, o andan itibaren her atışın onun için olmasını sağlayarak bana yeniden hayat verene kadar göğsümde cansız bir organdan başka bir şey değildi.

 

 

Saige Wildes her şey yolundaydı. Yazın güneşte öpüşen çiller, ışıkla dokunduğunda ateş gibi parıldayan saçlar ve altı adamı dize getiren bir gülümseme. Onun büyüsü hayatın büyüsüydü.

 

Aşktan.

 

Kurbanlık.

 

Asrael’in büyük planının devreye girmesiyle, benim cesur küçük cadım, hayatı ve sevdiği herkes için savaşmak zorunda kaldı. Her şeyi kaybetmenin eşiğindeyken ve imkansız bir karar vermeye zorlanırken, yıldızların ‘Ne istiyorsun?’ diye fısıldadığını duydu. Tatlı dostum kadere baktı ve en büyük arzusunu haykırdı.

 

sonsuzluk.

 

 

Britt Andrews

Britt Andrews, Paranormal Ters Harem Romantik romanlarının yazarıdır. Meksika yemeği yemeyi, tüm kitapları okumayı ve Ohio kırsalında en iyi anne hayatını yaşamayı seviyor. Britt, cam tavanları ve beklentileri paramparça etmeyi seven, yüksek enerjili bir dışa dönüktür. Her okuyucuyu en az bir kez topluluk içinde yüksek sesle güldürmeyi umarak, mizahını sözleriyle ortaya çıkarmaya çalışıyor, bize güvenin, en az şüphelendiğiniz anda sizi yakalayacaktır.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.