Solucan I - IV - Zeynep Sey - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Solucan I – IV – Zeynep Sey

Solucan I – IV – Zeynep Sey

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 329
Yazar: Zeynep Sey

3.251 Kişi Tarafından Görüldü

Solucan I

 

 

“Sana âşık olmama izin verir misin?”

 

Ebeveyinleri tarafından ilgisiz ve sevgisiz büyütülen çocuklar, belli bir yaşa geldiklerinde yoksun bırakıldıkları bu duyguları hiç olmadık insanlarda arar.

 

O çocuklardan biri olan Nehir’in, on yedi yaşındayken acılarını unutmak için bir planı vardı : Âşık olmak ! Nehir, aşık olacağı kişinin özelliklerini içeren beş maddelik bir liste hazırlarken onu bulacağından ve ona olan aşkı sayesinde acılarını unutacağından emindi.

 

Kıvanç’ı, yani aradığı kişiyi, bir çocuk parkında bulduğunda artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı aklından bile geçmemişti. Ve her şey, Nehir’in, büyük bir umutla Kıvanç’a sorduğu o soruyla başladı :

 

Solucan IV

 

 

 

Nehir, gözlerini dünyaya yeniden açtığında hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını yaşayarak anlamak zorunda kaldı.

 

“Aşkın izi geçer mi?”

 

Özet

 

Nehir yeniden dünyaya gözlerini açtığında, hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını fark eder. Yaşadıkları her şeye ve çevrelerindeki insanlara rağmen karmaşık ilişkilerini sürdürmeye devam eden ikilinin hatırlayamadığı acı gerçek gün yüzüne çıktığında, nedenlerin artık hiçbir önemi kalmayacaktır.

 

Birbirlerinden tamamen farklıymış gibi gözüken bu iki ağacın kökleri, aralarındaki mesafeye rağmen buluşarak birbirlerine düğümlenmişlerdi.

 

Solucan I Ücretsiz pdf indir

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.