Skandallar Kraliçesi - Sarah Maclean - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Skandallar Kraliçesi – Sarah Maclean

Skandallar Kraliçesi – Sarah Maclean

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Nisan 22nd, 2023
Dil: Türkiye
Sayfa: 371
Yazar: Sarah Maclean

2.258 Kişi Tarafından Görüldü

Leydi Sesily Talbot unvanının ona sağladığı özgürlüğü benimsemiştir. Bu nedenle Londra’nın en parlak skandallarına imza atmaktan geri kalmaz. Bir akşam, ışıltılı balo salonundan ayrılıp karanlık bahçede gözden kaybolduğunda kimse ona ikinci kez bakmaz ya da Skandallar Kraliçesi’nin ne işler karıştırdığını fark etmez.

 

Caleb Calhoun yıllarını Sesily’den uzak durmaya çalışarak geçirmiştir. En iyi arkadaşının güzel, küstah ve zeki kız kardeşi Sesily, Caleb’ın en büyük sınavlarından biridir.

 

Genç kadın tehlikeli işlere bulaşınca Caleb uzak durma kararından vazgeçer ve onu korumak ister. Sesily ile Caleb, birbirlerini beladan uzak tutmaya çalışırken aralarındaki kıvılcım canlanır.

 

Skandallar Kraliçesi Ücretsiz pdf indir

 

Özet

 

Leydi Sesily artık Skandallar Kraliçesi olarak anılmaktadır bu yüzden kimse onun ne işler karıştırdığı ile ilgilenmez. Karanlık balo salonlarında ortadan kaybolan Sesily’nin ne yaptığı kimsenin umurunda değildir. Caleb yıllardır en yakın arkadaşının kardeşi olan Sesily’den uzak durmayı başarmıştır.

 

Amerika’dan döndüğü ilk gün Sesily’i karanlık bahçede takip eder ve küstah Sesily ona unutulmaz bir öpücük verir. Kadının karıştırdığı tehlikeli işlere kendi de bulaştığında onu korumak ile uzak durmak arasında kalır.

 

“Durmam gerekiyor, çünkü durmazsam… bir daha durmak istemeyebilirim.”

 

Caleb sonunda, sonunda söylüyordu. “Peki ben durmanı istemiyorsam?”

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.