Siren - Kiera Cass - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Siren – Kiera Cass

Siren – Kiera Cass

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Ocak 26th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 204
Yazar: Kiera Cass

738 Kişi Tarafından Görüldü

Çok satan, Selection serisinin yazarı Kiera Cass’tan kapsamlı bir bağımsız fantastik romantizm.

Kahlen bir Sirendir. İnsanları, duyan her insan için ölümcül olan sesiyle sulu mezarlarına çekerek Okyanusa hizmet etmekle yükümlüdür. Akınlı, Kahlen’in hayalini kurduğu her şeye sahip kibar, yakışıklı bir çocuk. Aşık olmak ikisini de tehlikeye atar… ama Kahlen kalbinin sesini dinlemek için her şeyi riske atacak mı?

Bu harika YA romantizmi, The Little Mermaid’i ya da Jennifer Donnelly’nin Waterfire Saga hayranlarını severek büyüyen okuyucuları büyüleyecek .

Aslen kendi yayınladığı The Siren , tamamen yeniden yazıldı ve baskı için yeniden tasarlandı.

Kiera Cass’in hem sadık okuyucularını hem de saray entrikalarını sevenleri büyüleyecek ışıltılı bir kraliyet romantizmi olan Nişanlı Kitabını sakın kaçırmayın !
New York Times en çok satan romanı

özet

Kahlen, insanları denizde ölüme çekmek için sesini kullanarak Okyanus’a hizmet etmekle yükümlü bir Siren’dir. Kahlen’in tek bir sözü öldürebilir, ama günlerini karada geçirmekten, sıradan insanlar arasında özgürce konuşup özgürce yaşamaktan vazgeçemez.

Kahlen’in hayalini kurduğu her şeye sahip nazik, yakışıklı bir çocuk. Onunla konuşamasa da, Kahlen’ın görmezden gelmek istemediği bir bağlantı kurmaya başlarlar.

Bir insana aşık olmak, Okyanusun tüm kurallarını çiğner. Ama hayatında ilk kez kuralları takip eden Kahlen, kalbinin sesini dinlemeye kararlıdır.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.