Sıra Dışı İşaret - Larry D. Sweazy - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sıra Dışı İşaret – Larry D. Sweazy

Sıra Dışı İşaret – Larry D. Sweazy

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Mayıs 2018
Eklenme: Ocak 21st, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 304
Yazar: Larry D. Sweazy

2.875 Kişi Tarafından Görüldü

1964’te Dickinson kasabasında korkunç bir cinayet işlenir. Erik ve Lida Knudsen, yataklarında boğazları kesilmiş hâlde bulunurlar.

On dokuz ve yirmi yaşlarındaki çocukları Jaeger ve Peter, aileleriyle aynı evde yaşamalarına rağmen o gece hiçbir şey duymadıklarını iddia ederler.

Şerif Hilo Jenkins, olay yerine çağırılır ve Erik’in elinde bakırdan bir tılsım bulur.

Arkadaşı Marjorie Trumaine’in yetenekli bir araştırmacı ve profesyonel bir indeksçi olduğunu bilen Jenkins, bu sıra dışı işaretler taşıyan tılsımın anlamını çözebilmek için ondan yardım ister.

Marjorie’nin araştırmaları, onu benzer bir tılsımı kaybetmiş bir profesöre götürür ve gerçeğe yaklaştıkça, daha çok korkmaya başlar. Çünkü katil, izini kaybettirmek için her şeyi göze almıştır.

Larry D. Sweazy Röportaj.

Soru: Yakında çıkacak yeni bir kitabınız var mı? Öyleyse bize bundan bahset.

Cevap:. Evet, Ayrıca Bkz. Marjorie Trumaine Mystery serisinin üçüncü kitabı olan Proof, 1 Mayıs 2018’de yayınlandı. Marjorie, kocasının kaybına yas tutuyor. Kuzey Dakota’da kış. Soğuk. Kar yağışlı. Komşunun on dört yaşındaki engelli kızı ortadan kaybolur ve Marjorie aramaya katılır. Sanırım bugüne kadarki en kişisel Marjorie kitabım.

Soru: ne zaman ciddiye yazmaya başladın?

Cevap: Lisede ve ötesinde şiir ve kısa öyküler yazdım, ancak yayınlanacak kısa öyküler göndermeye başladığımda otuz yaşına yakındım. İlk kısa öykümü 1993’te Hardboiled adlı beş dergiye küçük bir dergiye sattım. Harika bir gündü.

Soru: Bir yazarı harika yapan şey nedir?

cevap: Her zaman öğrenci olmak.

Soru: Yaşam deneyimleriniz yazınızı nasıl etkiledi?

Cevap: İşte erken öğrendiğim şey: Hayat adil değil. Kötü bir deneyimden ders almak ya da acı duymak için bir seçeneğin var. Biri ya da diğeri hayatınızın aldığı yönü, kötü günleri ve harika günleri nasıl idare edeceğinizi belirleyecektir. Yayıncılık zor bir iştir. Acı olmak sadece ruhu ve ondan kurtulma arzusunu öldürür, özellikle de işler hiçbir zaman işe yaramayacak gibi göründüğünde… Ne olursa olsun acı olma. Bu hayallerinizi her şeyden daha hızlı mahveder.

Soru: Okurlarımızın bilmesini istediğiniz başka bir şey var mı?

Cevap: Her gün yazmak için oturduğumda şanslı biri olduğumu biliyorum. On dört roman yayımladım ve hayatımın yarısını yayınlanmış bir yazar olarak geçirdim çünkü okuyucular çalışmamı okudular ve beğendiler. Çok teşekkür ederim,Minnettarım.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.