Sır (Highlands' Lairds Serisi 1) - Julie Garwood - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sır (Highlands’ Lairds Serisi 1) – Julie Garwood

Sır (Highlands’ Lairds Serisi 1) – Julie Garwood

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2010
Eklenme: Eylül 20th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 443
Yazar: Julie Garwood

3.148 Kişi Tarafından Görüldü

 

Judith Hampton gururlu olduğu kadar güzel de bir kadındır. Çok sevdiği İskoç çocukluk arkadaşı doğum yapmak üzeredir, bu yüzden Judith yanında olacağına dair ona söz verir. Fakat İngiltereden İskoçyaya gitmesinin özel bir sebebi daha vardır: Hiç tanımadığı babası Maclean Beyini görmek. İskoç topraklarına giderken kendisine eşlik eden Maitland Beyi, Iain Maitland gibi ilgi uyandıran bir adamla daha önce hiç karşılaşmamıştır.

Judith Maitlandların geleneklerine ve kurallarına uyum sağlamaya çalışırken, Iainin ilgisinden ve özeninden keyif almaya başlar. Yaşadığı tüm zorluklara karşın aşkın sıcaklığını ruhunda hisseder. Ancak geçmişe dayanan o yıkıcı sır gerçek aşkı etkileyecek midir?

New York Times çok satanlar yazarı Julie Garwood Epsilon okurlarının çok sevdiği Gelin, Düğün, Sen de Yanarsın ve Gölgede Danstan sonra nefes kesici bir aşk hikâyesiyle sizleri bir kez daha büyüleyecek.

Tüm zamanların en sevilen romanlarından birini okumaya hazır olun! Olağanüstü Duygu yüklü, sevgi dolu bir aşk hikâyesi.Romantic Times

Garwood her zaman olduğu gibi bu eseriyle de kendini kanıtlıyor. Sakın kaçırmayın! Rendezvous

Özet

Yakın arkadaşının bebek beklediği haberini alan Judith, arkadışının yanına İskoçya’ya gidecektir. Henüz bir çocukken bir söz vermiştir, büyüdüklerinde arkadaşı doğum yaparken yanında olacaktır. Kocasına diller döken Frances Catherine, Judith’i sağ salim getirmesi için söz ister. Tam o sırada hazır olun, esas adamımız geliyor- Maitland beyi Iain devreye girer. Bir karar verir, yanına güvendiği üç savaşçısını alarak misafirlerini karşılamak için İngiltere’ye doğru yola koyulurlar.

Judith verilen sözü tutacağını göstererek, onlarla İskoçya’ya gitmek için sabırsızlanır. Bu beklenmedik hareket Iain’ı şaşırtır, ona göre İngilizler güvenilmez insanlardır; kadını da erkeği de. Tabi bu yolculuk ta onları bekleyen birçok macera vardır ve her bir olayla Iain ve Judith görünmez halatlarla birbirlerine bağlanır. Iain Maitland, ayartıcı bir cazibeye sahiptir,  iri yarı korkutucu kasları olan ve kahretsin çok yakışıklı adama karşı Judith’in kazanacağı bir savaş yoktur, çoktan çekimine kapılmıştır.

Güven konusunda problemi olan Judith, ilk karşılaştıkları andan itibaren garip bir şekilde adama güveniyordur.

“Sır (Highlands’ Lairds Serisi 1) – Julie Garwood” için 2 Yorum

  • Sır kitabını kontrol edebilir misiniz PDF de başka bir kitap ile karışmış şimdiden teşekkür ederim.

  • Julie garwood gölgede dans ve Julia Quinn aşkın on kanunu kitabını yayınlar mısınız

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.