Sınırın Güneyi Güneşin Batısı - Haruki-Murakami - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sınırın Güneyi Güneşin Batısı – Haruki-Murakami

Sınırın Güneyi Güneşin Batısı – Haruki-Murakami

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2012
Eklenme: Şubat 24th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 190
Yazar: Haruki-Murakami

307 Kişi Tarafından Görüldü

Sınırın Güneyi, Güneşin Batısı, yeniden alevlenen bir geçmişin baştan çıkarıcı hikayesi ve Haruki Murakami’nin en dokunaklı romanlarından biri. Hajime, sevgi dolu bir aile ve imrenilecek bir kariyerle orta yaşta geldi, ancak kendini eksik hissediyor.

Artık güzel bir kadın olan bir çocukluk arkadaşı, kaçamadığı bir sırla ortaya çıktığında, Hajime’nin gündelik varoluşundaki şüphenin fay hatları kırılmaya başlar. Sınırın Güneyinde, Güneşin Batısında, bir adamın hayatının basit yayı, zengin, gizemli ve sessizce göz kamaştırıcı Murakami’nin olağanüstü dehasının enfes edebi alanı haline gelir.

Özet

Japonya’nın banliyölerinden birinde büyüyen Hajime adında bir çocuk, herkesin kardeşi olduğunu ve ailenin tek çocuğu olduğunu düşündü. Daha sonra ailenin tek çocuğu olan Shimamoto adında bir kızla arkadaş oldu.

Okuldan eve birlikte dönerler ve öğleden sonra Shimamoto’nun babasının koleksiyonundan müzik dinlerlerdi. Hajimegil yerleşim yerinden ayrıldıktan sonra iletişimi kaybettiler. Hajime zaten otuz yaşında.

İşi yolunda, müşteriyi kör etmeyen iki caz barın sahibi.Yağmurlu bir gecede çocukluk aşkı Shimamoto büyüleyici bir aura ile karşısına çıkar. Böylece Hajime, hayatının bir dönüm noktasında olduğunu hisseder.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.