Şimdiki Zamanın Kusursuzluğu (Perfect Serisi 1) - Alison G. Bailey - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Şimdiki Zamanın Kusursuzluğu (Perfect Serisi 1) – Alison G. Bailey

Şimdiki Zamanın Kusursuzluğu (Perfect Serisi 1) – Alison G. Bailey

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Kasım 2016
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 408
Yazar: Alison G. Bailey

2.095 Kişi Tarafından Görüldü

Şimdiki Zamanın Kusursuzluğu , Hayatım boyunca birçok şeyden emin olmadım fakat onu sevmem bunların arasında değildi.

Bu dünyada olduğum her an, her dakika kalbim ona aitti. Bu konuda hiç şüphem yoktu. Ona olan sevgim çok farklı şekillere büründü ama daima, su götürmez bir gerçek olarak kaldı.

Amanda Kelly hayatı boyunca arzu ettiği kusursuzluğa ulaşabilmek için her zaman kontrollü birisi olmuştu.

Kusursuz olma tutkusu ve aynı zamanda değersizlik hissi tüm yaşamı boyunca yakasını bırakmamıştı. Hayatında kusursuz olduğunu düşündüğü tek şey, en yakın arkadaşı Noah ile aralarındaki bağ idi. 

Amanda’nın hayatındaki her şey planladığı gibi ilerliyordu, ta ki bir gün uyanıp, Noah’ya âşık olduğunu anlayana kadar. Kontrol altına alamadığı tek şey Noah’nın onu nasıl etkilediğiydi ve Amanda ona asla sahip olamazdı.

Hayatı altüst olan Amanda hayallerinden ve arzularından vazgeçmek zorunda kalmak üzereydi. Hayatını tamamen kontrol altında tutamayacağını öğrenmesi gerekiyordu ama bunu fark etmesi neye mâl olacaktı? 

Şimdiki Zamanın Kusursuzluğu, geçmişte yaşananların şimdiki zamana etkilerinin ve eğer savaşmayı bırakıp yaşamaya odaklanırsanız, şimdiki zamanın ne kadar mükemmel olabileceğinin hikâyesi… 

“Fazlasıyla tutkulu ve yüreğinize işleyecek kadar duygusal… Şimdiki Zamanın Kusursuzluğu, hissettirdiği duyguların derinliğiyle beni sarstı. Kesinlikle okunmalı!!!”

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.