Sil Baştan Başlamak - Gerek Sue Moorcroft - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sil Baştan Başlamak – Gerek Sue Moorcroft

Sil Baştan Başlamak – Gerek Sue Moorcroft

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Temmuz 2017
Eklenme: Ağustos 12th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 400
Yazar: Sue Moorcroft

2.138 Kişi Tarafından Görüldü

Herkesin bir sona ihtiyacı vardır, yeniden başlamak için…

Sil Baştan Başlamak Gerek

İntikam ve aşk arasında gerçekten çok ince bir çizgi vardır. En sevdiğiniz insan, kalbinizi kırdığında ne yaparsınız? İntikam mı alırsınız yoksa aşk acısı mı çekersiniz?

Cleo ise, eşi Gav, evliliklerini bitirip onu terk edince kararını kız arkadaşlarıyla eğlenceli bir gece geçirmekten yana kullandı. O gece karşılaştığı bir yabancı sayesinde hayatının baştan aşağı değişeceğinden haberi yoktu.

Bir gecede hayatı değişen Cleo, çok geçmeden Gav’in yaptıklarından pişman olup onu geri kazanmak için elinden geleni ardına koymayacağını da görecekti. Ama Cleo, bunu gerçekten istiyor muydu?

Bu durumda Cleo’nun önünde iki seçenek vardı: ya biten evliliğinden kalan son parçaları toplayacak ya da kendini çok farklı sulara bırakacaktı.

Gelgitler arasında kendisine sabit bir yer edinmeye çalışan Cleo, yeni hayatına ve yeni sorumluluklarına karşı olan savaşını tek başına kazanabilecek miydi?

“Belki de ilk önce yanlış insanlarla tanışmasaydık doğru insanı bulduğumuzda onun değerini anlayamazdık.”

Giriş

Giriş kapıdan, Gav’in anahtarının sesi geldi. Bunu fark eden Cleo’nun kalp atışları hızlandı ama yine de çenesini kaldırarak kendinden emin bir duruş sergilemeye çalıştı.

Yapması gereken tek şey, kocasına mezunlar toplantısına gideceğini söylemekti. Cleo gün boyunca gitmekten vazgeçmeyi, yani kolay olan yolu seçmeyi düşünmüştü ancak toplantı, on yıl önceki üniversite arkadaşlarıyla dolu olacaktı.

Çocuklarının fotoğraflarını gösterecek olan arkadaşları, karşılığında Cleo onlara kendi çocuklarına ait bir fotoğraf gösteremeyeceği için şaşıracaklar; ayrıca diplomalarının onlara kazandırdığı kariyer konusunda da gevezelik edeceklerdi.

Sonunda Cleo eve, “Ne olmuş yani?”

diye düşünerek dönmüş olacaktı. Üstelik Gav gerçekten de Cleo’nun oraya gitmesini hiç istemiyordu.Peki o zaman Cleo oraya neden gidiyordu ki?

Gidiyordu, çünkü Gav ona gitmemesini söylüyordu.Şimdi de Gav, karışmış saçları, boynunda asılı duran çözülmüş kravatı ve omzuna attığı ceketi ile salona gelmişti. Yeni kotunun üzerine parlak mavi bir bluz giymiş ve makyaj yapmış karısını durdurmaya çalışıyordu.

Kapının kapısını çarparak kapattı. “Gidip o saçmalığa katılacaksın demek ha?

Üstelik eski flörtünle ortalıkla dolaşmanın bana neler hissettireceğini bile bile.” Gav, elindeki evrak çantasını yere attı, kravatını boynundan çekerek arkaya doğru savurdu.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.