Sığınak - Chris Ewan - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sığınak – Chris Ewan

Sığınak – Chris Ewan

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Aralık 2016
Eklenme: Ocak 22nd, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 440
Yazar: Chris Ewan

1.887 Kişi Tarafından Görüldü

İnanma
Güvenme
Saklan
Peşini bırakmayacaklar

Rob Hale, yaşadığı adada geçirdiği motosiklet kazası sonrası gözlerini hastanede açar. Kendine gelir gelmez kaza sırasında yanında olan Lena isimli genç kadının durumunu sorar. Ancak polis kaza mahallinde başka hiç kimseye rastlamamıştır. Rob hem kafasına aldığı darbeler yüzünden hem de ablasını kaybettikten sonra yaşadığı travmayla Lena’yı hayal mi etmiştir? Üstelik tarif ettiği kadın, ölen ablası Laura’ya çok benzemektedir. 

Daha Lena’nın gizemi çözülmeden Rob’un ablasının şüpheli ölümünü araştırmak için Londra’dan Rebecca Lewis isimli özel bir dedektif gelir. Rob, bu dedektifle birlikte gerçeklerin peşine düşer. Petrol baronları, çevreci aktivistler ve istihbarat ajanları tarafından etrafı sarılan genç adam, herkesin birbirini tanıdığı bu küçücük adada çözümün kaçmak değil, kalıp savaşmak olduğunu anlayacaktır. 

“Tırnaklarınızı kemirtecek kadar merak uyandırıcı… Man Adası’nın karanlık sırlarla dolu olduğu ortaya çıkacak.”
-Daily Telegraph-

“Chris Ewan bu kasvetli ve heyecan verici romanla kendini aşıyor. Anlatıcının sürekli değişmesiyle gerilim artıyor ve karakterler gittikçe daha ilgi çekici hale geliyor. Chris Ewan kesinlikle takip edilmesi gereken bir yazar.” 
-Andrew Taylor-

“Ewan sıradan bir konudan yola çıkarak oldukça rağbet görecek çağdaş bir gerilim romanı ortaya koyuyor. Sığınak ustalıkla işlenmiş bir olay örgüsüne sahip, yer yer mizahi öğelerle de anlatım zenginleştirilmiş. Ewan’ın kalemi gerçekten sağlam.”
-S. J. Bolton-

“Yüksek oktanlı bir macera… Keskin virajlarda bile hızını hiç kesmiyor. Sığınak müthiş bir kitap.”
-Laura Wilson, Guardian-

“Sığınak oldukça orijinal bir roman, o kadar iyi bir şekilde yazılmış ki kendinizi asla gitmek istemeyeceğiniz bir yerde buluyorsunuz: Günlük hayattan koparak vahşi bir dünyanın içine düşüyorsunuz. Ayrıca Rebecca Lewis şimdilerin en iyi kadın kahramanı olabilir; silahlı, tehlikeli, cesur ve aynı zamanda küstah.” 
-Anne Zouroudi-

“Ewan bizi ters köşelere yatırmaya doyamıyor. Rob ve Rebecca bu aksiyon dolu yolculuk boyunca bize eşlik ediyor.” 
-Independent On Sunday-

“Bir yıldız doğuyor… Chris Ewan bu muhteşem romanında Man Adası’nı hayal bile edemeyeceğiniz türden olaylarla donatıyor. Bunun yanı sıra son zamanların en iyi kadın kahramanını yaratmayı da başarıyor. Popüler kurgunun son derece başarılı örneklerinden.” 
-Susan Hill, The Spectator-

“Man Adası’nda geçen olaylar çok güzel bir şekilde kurgulanmış. Motosiklet yarışçısı Rob Hale anlam veremediği durumlarla karşı karşıya kaldıkça yazar ters köşelere başvuruyor. Kahramanımız büyük finale yaklaştıkça Ewan’ın hikâyenin içine dikkatlice serpiştirdiği ipuçları okuyucuyu şaşırtıp heyecanını artıracak.” 
-Publishers Weekly-

“Chris Ewan gaza basıyor ve hızını hiç azaltmadan ilerliyor… Macera, gerilim, aksiyon ve keskin virajlarla dolu. Tam nerede olduğunuzu anlayacakken Chris sizi öyle bir yere fırlatıyor ki neye uğradığınızı şaşırıyorsunuz. Ve bir de kötü haberim var; bu yolculukta emniyet kemeri takmanıza izin yok!” 
-Mark Pearson-

“Sığınak bir anda karşınıza çıkıyor ve yakanızı bırakmıyor. Ewan hikâyeyi dönemeçli yollara sokma ve ani dönüşler yapma konusunda uzman. Aile sırları, hafıza kaybı ve ihanet; bunların hepsi ve daha fazlasıyla nefes kesici ve tatmin edici finale giden yolda karşılaşacaksınız.” 
-Stav Sherez-

“Güven, ihanet ve hileyi konu edinen yüksek tempolu bir roman.” 
-Zoë Sharp-

“Nefes kesici Man Adası manzarasında gerçekleşen aksiyon ve gerilimle harmanlanmış olaylar sayesinde Sığınak başarıyı garantiliyor.” 
-Martin Edwards-
“Sadece birkaç sayfa okuduktan sonra bile müthiş bir hikâyenin içinde olduğunuzu anlayacaksınız. Ewan’ın bu romanı diğerlerinden daha sürükleyici ve heyecan verici. Bu yeni anlatım tarzına da kolayca uyum sağlıyor ve harikalar yaratıyor.” 
-RT Book Reviews-

“Son derece başarılı bir anlatıma sahip… Okurken kalp atışlarınızın hızlandığını fark edeceğiniz bir serüven… Kitabı elinize aldığınız anda kalitesinin farkına varacaksınız. İç içe geçmiş olaylar sayesinde heyecanı iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Gözünüzü bile kırpmadan bitirmek isteyeceksiniz.” 
-Mean Streets-

“Sıradan bir adamın hayatına gizli saklı anlaşmalar, yoldan çıkmış ajanlar, suikastlar dâhil olur ve kendini hayal bile edemeyeceği tehlikelerin içinde bulur. Tıpkı motosiklet yarışlarındaki gibi beklenmedik dönüşlerle karşılaşacaksınız. Bu derece karmaşık bir olay örgüsünün üstesinden sadece becerikli yazarlar gelebilir ve Ewan kendini kanıtlamayı başarıyor. İçtenlikle söylüyorum ki Sığınak mutlaka okunması gereken bir kitap.” 
-Crime Fiction Lover-

“Merak uyandıran bir başlangıç, gerilim türüne mükemmel bir kitabın daha ekleneceğinin sinyallerini veriyor. Ewan soluksuz okuyacağınız bir eser ortaya koyuyor. Çok iyi kurgulanmış bu maceradaki gerçekçi karakterlerle Man Adası’nı keşfe çıkmaya hazır olun.” 
-Eurocrime-

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.