Şeytanın Kolyesi (Necklace Trilogy 2) - Kat Martin - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Şeytanın Kolyesi (Necklace Trilogy 2) – Kat Martin

Şeytanın Kolyesi (Necklace Trilogy 2) – Kat Martin

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Şubat 2015
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 448
Yazar: Kat Martin

2.156 Kişi Tarafından Görüldü

Şeytanın Kolyesi napolyon un Fransa da Hükümdar olduğu sırada Fransa İngiltere Savaşı zamanında geçiyor.savaşların casuslukların bolca olduğu bir dönem Avrupa Napolyon un gücünden İllallah demiş fakat Fransa ve İngiltere savaşı sırasında casusluk en revaşda bir meslek.

İşte bu dönemde Ethan Sharpe belford Markisi İngiltere için Resmi olarak Korsanlık yapıyordu.

İngiliz hükümeti tarafından görevlendirilmiş korsan Ethan Sharpe için, Grace Chastain bir piyondan başka bir şey değildi. Hapiste geçirdiği korkunç ayların sorumlusu, vatan haini Harmon Jeffriese karşı hazırladığı intikam planı için elinde tuttuğu bir kozdu sadece. Ethan, Gracein, o adamın metresi olduğuna inanıyor, genç kadını onun elinden alarak düşmanına acı çektirmeyi planlıyordu.

Kaptan Sharpe tarafından kaçırılıp onun gemisinde tutsak edilen, Gracein ise aile yadigârı değerli kolyesinin lanetinden başka hiçbir güvencesi yoktu. Kaptanın kaba davranışlarına cesurca direniyordu. Öte yandan, bu karmaşık adamın saplantılı öfkesinin ve sessiz suçlamalarının arkasında, basit bir hırstan daha fazlasının olduğundan da şüpheleniyordu.

Ethanın, metres gözüyle bakıp aşağıladığı Gracein, düşündüğü kadar basit bir kadın olmadığını anlaması çok uzun sürmedi. Grace güzel olduğu kadar dik başlıydı ve Ethanın ona karşı iradeli durma konusunda verdiği savaş, azminin kırılmasıyla sonuçlandı. Yine de Ethanın geçmişi geride bırakıp, kalbinin sesini dinleyerek kaderinin peşinden gitmesi, o kadar da kolay olmayacaktı.

“Gerçek anlamda sürükleyici bir hikâye. Sayfalar su gibi akacak.”
-RT Book Reviews-

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.