Şeytanın Anlaşması I-II - Eliza Raine - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Şeytanın Anlaşması I-II  –  Eliza Raine

Şeytanın Anlaşması I-II – Eliza Raine

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Kasım 18th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 535
Yazar: Eliza Raine

2.878 Kişi Tarafından Görüldü

 

Patronunun ofisinde ölü bir kız bulmaktan daha kötü ne olabilir? Suikastında ana şüpheli o.

 

İnanılmaz seksi patronum Bay Nox devreye girip bana yardım teklif ettiğinde, ilk başta rahatladım. Ama onun teklifi bir uyarı ile geliyor. Karşılığında bir şey istiyor. Oh, ve bir yakalama var. Lucifer olduğunu iddia ediyor. Şeytan. Bir Günah Tanrısı.

 

Durum benim lehime dönmüyor ve şeytanla bu anlaşmayı kabul etmek zorundayım. Ne istediğini biliyorum. Delici mavi gözlerinde dans eden yanan arzuyu görebiliyorum. Beni istiyor. Ve onun yanında ne kadar çok zaman geçirirsem, onun okşamasını, öpücüğünü, vahşi tutkusunu o kadar çok arzulamaya başlıyorum.

 

Lucifer’in Laneti, buharlı bir fantezi romantizm üçlemesinin ilk kitabıdır. Ölümcül görünüşlü, İrlanda aksanlı, büyük kanatlı erkeklerden hoşlanıyorsanız Nox’u seveceksiniz.

 

 

Tüylerin Düşüşü

 

 

Geceyi şeytanla geçirirken beklemediğim bir şey, ertesi gün sırtımda kanatlarla uyanmaktı.

 

Ama sonra, ikinci bir cinayete yakalanmayı da beklemiyordum – bu sefer gerçekten tanıdığım birinin, cehennemden gelen yaratıklar tarafından saldırıya uğramasını veya ailemin benden epik bir sır sakladığını öğrenmeyi.

 

Lanetini kaldırana kadar onu öpmeme bile izin yok. Ve adamım, bir öpücükten fazlasını mı istiyorum? Beni değiştiriyor, beni daha güçlü, daha iyi bir şey yapıyor. Ama pes edersek, onun tersini yapacağım.

 

Onu öldürebilirim.

 

Düşen Tüyler, The Devil’s Deal üçlemesinin ikinci kitabıdır ve buharlı bir fantastik romantizmdir. İrlanda aksanlı ve büyük kanatlı, aşırı derecede seksi erkeklerden hoşlanıyorsanız, Nox’u seveceksiniz.

“Şeytanın Anlaşması I-II – Eliza Raine” için 4 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.