Sessizliğin Müziği - Patrick Rothfuss - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sessizliğin Müziği – Patrick Rothfuss

Sessizliğin Müziği – Patrick Rothfuss

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Kasım 14th, 2022
Dil: Türkçe
Sayfa: 117
Yazar: Patrick Rothfuss

319 Kişi Tarafından Görüldü

Auri, Üniversite’de yerin altında yaşarken yaşadıklarını kendi ağzıyla anlatıyor. Kvothe’den nadiren bahseden Auri, genel olarak yerin altında yaşadığı tehlikeler, temin etmeye çalıştığı büyüler ve büyülü nesneler, bununla ne yapacakları gibi konulardan bahsediyor.

 

Üniversitenin derinliklerinde karanlık ve kadim koridorların ağ gibi örüldüğü çok uzun zaman önce terk edilmiş odaların birbiri ardına sıralandığı bu yeri çok az kişi bilir.

 

Genç bir kadın, Şehir altı’nın sonu gelmez tünellerinde saklanıp, bu unutulmuş yerin kalbinde hayatını sürdürür. Bu genç kadın, gizemlerle dolu olan Auri’dir. Patrick Rothfuss Sessizliğin Müziği’nde yalnızca Auri’nin tatlı sert yaşamından küçük bir macerayı anlatmıyor, genç kadının tüm yaşadıklarından izler taşıyan bu macerayla bize, Auri’nin neşeli olduğu kadar tekinsiz de olan dünyasını karakterin gözlerinden görme fırsatı sunuyor.

 

Ayrıca bu hikâye sayesinde okur, Kral katili Güncesi serisinin en esrarengiz karakteri Auri’nin bildiği şeyleri öğrenme şansı da yakalıyor. Sessizliğin Müziği, parçalanmış bir dünyada yaşamaya çalışan parçalanmış bir kızın sır ve gizem dolu öyküsü…

 

“Rothfuss nereye giderse gitsin bir şarkıcının bir şarkıyı yanında taşıması gibi bizi de yanında götürecek.”  Ursula K. Le Guin

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.