Serseri (Dönüşüm Shifters Serisi 1) - Rachel Vincen - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Serseri (Dönüşüm Shifters Serisi 1) –  Rachel Vincen

Serseri (Dönüşüm Shifters Serisi 1) – Rachel Vincen

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2011
Eklenme: Mayıs 31st, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 477
Yazar: Rachel Vincent

1.615 Kişi Tarafından Görüldü

Buffy ile kedi kız’ın buluşmasına hazır mısınız?

Tepeden tırnağa Amerikalı bir yüksek lisans öğrencisi gibi görünüyorum. Ama ben kedi adam soyundanım; isteyince kocaman bir kediye dönüşebiliyorum. İki farklı dünyam var.

Ailem ve Gurur sürüm benim için planlar yaptıysa da, türümün devamını getirmem adına yapılan bütün bu baskılardan kaçtım ve kendime normal bir hayat kurdum. Ta ki o Serseri’nin saldırdığı geceye kadar.

Serseriler hakkında uyarılmıştım; bunlar, devamlı benim gibi çekici, dişi ve doğurgan kediler arayan, Gurur sürülerine bağlı olmayan kedi adamlardı. Ben karşıma çıkanla baş edebilmiştim, ama sonradan iki bekâr hemcinsimin ortadan kaybolduğunu öğrendim.

Gurur sürümün beni geri çağırması için bu tehlike sinyali yeterliydi Güya bu kendi güvenliğim içindi. Ya, tabii. Ama ben uysal bir yavru kedi değilim. Arkadaşlarımı bulmak için karşıma her ne ya da her kim çıkarsa çıksın üstesinden geleceğim. Kollayın kendinizi, Serseriler… Çünkü keskin pençelerim var ve onları kullanmaktan çekinmem.

“Roman kahramanına ve aksiyona bayıldım. Serinin bir sonraki kitabını okumayı dört gözle bekleyeceksiniz.”Charlaine Haris

“Etkileyici ve heyecanlı, karanlık ve unutulmaz. Serseri mutlaka okunmalı. Baştan sona bayılacaksınız.” Gena Showalter

Özet

Seksi olduğu kadar zeki olan bir kedi kadının gurur sürüsünden ayrılan serserilere karşı kendini ve arkadaşlarını koruma çabası yanında bir de aileye kendi başına yetebileceğini kanıtlama azmi.

insanlar daha doğrusu yarı insanlar konsantre olarak panter gibi bir kediye dönüşebiliyorlar. Grup halinde yaşıyorlar ve bir liderleri var. Türlerinde dişi sayısı az olduğu için dişiler çok kıymetli. Belli bir yaşa gelinde nesillerini devam ettirebilmek için çocuk doğurmaları gerekiyor.

Grubun liderinin kızı ve ana karakterimiz Faythe kendisinin çocuk doğurma makinesi olarak görüldüğünü düşündüğü, kendi geleceğinin önceden planlanmasına dayanamadığı ve özgür ruhlu olduğu için grubundan kaçıp özgürlük arayışında. Tabi tüm kaçış çabaları olumsuz sonuçlanması sonucu üniversiteye gitmek için babasıyla anlaşma yapıyorlar.

Dönüşüm Shifters Serisi tamamı sitemizden yayınlanmaktadır bu gün Dönüşüm Shifters Serisi 1 Fantastik tür sevenler için ideal bir seri …

“Serseri (Dönüşüm Shifters Serisi 1) – Rachel Vincen” için 4 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.