Seninle Takıldım - Ali Hazelwood - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Seninle Takıldım  – Ali Hazelwood

Seninle Takıldım – Ali Hazelwood

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 92
Yazar: Ali Hazelwood

2.126 Kişi Tarafından Görüldü

Aşkı bir üst seviyeye çıkarmak için bilim adamları arasında küçük bir rekabet gibisi yoktur.

 

Mara, Sadie ve Hannah önce arkadaşlar, bilim adamları her zaman. Çalışma alanları onları dünyanın farklı köşelerine götürse de, hepsi şu evrensel gerçek üzerinde hemfikir olabilirler: Konu aşk ve bilim olduğunda, zıtlıklar birbirini çeker ve rakipler sizi yaktırır… Mantıken, Sadie inşaat mühendislerinin yapması gerektiğini bilir. inşa etmek

 

köprüler. Ancak, bir STEM kadını olarak, değişkenlerin değişebileceğini de anlıyor ve kalbinizi kıran adamla küçücük bir New York asansöründe saatlerce mahsur kaldığınızda, o kaslı, sarışın köprüyü yere yakma hakkını kazanıyorsunuz. . Erik istediği kadar özür dileyebilir, ancak asi liderinden alıntı yapmak gerekirse – o en kısa sürede bir Wookiee’yi öperdi.

 

Sadie’nin batıl ritüellerinin en sofistikesi bile böyle feci bir kavuşmayı tahmin edemezdi. Ancak, Erik’in çelik gibi ön kollarının siren çağrısını veya ona kazağını uzatırken sesinin yumuşamasını kabul etmeyi reddederken, Sadie, soğuk kalpli düşmanının gözle karşılaşmaktan daha fazla katman olup olmadığını merak etmekten kendini alamaz.

 

Mara ve Hannah’nın hikayelerini okumak için romanları arayın Tek Çatı Altında şimdi mevcut ve Sıfırın Altında çok yakında Berkley’den geliyor!

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.