Senin İçin Geldim - C. Ryan Howard - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Senin İçin Geldim –  C. Ryan Howard

Senin İçin Geldim – C. Ryan Howard

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 272
Yazar: Catherine Ryan Howard

1.769 Kişi Tarafından Görüldü

“Lüks yolcu gemilerinin perde arkasında dönen kirli oyunların gözler önüne seriliş şekli, büyüleyici ve zekice davranan bir katilin keskin bir portresi var. Bu yazardan daha çok şey duyacağız.” The Irish Times

 

“Hızlı, sürükleyici ve merak uyandırıcı… Üst düzey, elinizden bırakamadan okuyacağınız bir kitap. Catherine Ryan Howard gerilim türünde hayret verici bir yazar.” Liz Nugent, ödüllü Unraveling Oliver kitabının yazarı.

 

“Takip edilecek yeni, heyecan verici ve özgün bir yazar.” Sunday Independent Ireland

 

Özet

 

Adam Dunne’un mükemmel hayatı, kız arkadaşı Sarah Barselona’daki iş gezisinden dönmeyi başaramadığı gün paramparça olmaya başlar. Günler sonra kadının pasaportu bir not ile birlikte Adam’ın eline ulaştığında tehlike sinyalleri çalmaya başlar. Adam, her ne pahasına olursa olsun kız arkadaşını bulmayı kafasına koyar.

 

Adam, kız arkadaşı Sarah’ın Celebrate adında bir yolcu gemisinde yolculuk yaparken kaybolduğunu öğrenir. Neredeyse bir yıl önce de Estelle adında bir kadın aynı gemide kaybolmuştur. Tüm bu olanlar Adam’ın kafasını iyice karıştırır. Adam, cevapları bulmak için Sarah’la ilişkisinde kabul edilmesi zor bazı gerçeklerle yüzleşmek zorundadır. Aynı zamanda da kendisine mükemmel bir av alanı bulmuşa benzeyen bir katili zekice alt etmesi gerekmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.