Seni İzliyor Olacağım - Andrea Kane - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Seni İzliyor Olacağım – Andrea Kane

Seni İzliyor Olacağım – Andrea Kane

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2007
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 288
Yazar: Andrea Kane

1.341 Kişi Tarafından Görüldü

Seni İzliyor Olacağım; Taylor Halstead;bir psikolog ve aynı zamanda başarılı bir radyo yapımcısıdı. Kuzeni Stephanie ile aynı evda yaşamaktadır.

Taylor bir akşam evine geldiğinde Stephanie’nin erkek arkadaşı Gordon’u evde bulur.Gordon’un Stehanie ile ilgili saplantılı fikirleri vardır..

14 Eylül Cumartesi 12.35 Bati 72 Cadde, New York Cehennem gibi bir gün olmuştu.Dellinger Akademisin konferans odasında tam dört sual geçirdi.

Bu dört saatlik sürede iki kez beş dakikalık tuvalet molası verdi. Tamamen inkâr halinde olan üç grup saldırgan ebeveyn ile uğraştı. Ve Taylor’un değerli cumartesilerinden biri daha, işleri karıştırmak istemeyen seçkin kişiler ile okul idaresi tarafından harcandı.

Katılanların hepsi de kendi dünyalarına öylesine kapılmışlardı ki bu fırtınanın ortasında, komplo kurmakta olan 17 yaşlarında üç çocuğun olduğunu unutmuşlardı.

Bir danışman rehber olarak Taylor, umutsuz bir şekilde çocuklar için konuşmayı denedi. Onların korkularını; başarısızlık, yetersizlik, aileleri tarafından yüz üstü bırakılma korkularım biliyordu.

Büyüme korkusu.Hiç kimse, o dönemin nasıl sarsıcı olduğunu hatırlamaz mı?

Görünüşe bakılırsa hayır. Çünkü günün senaryosu her zamanki gibi delirtici ve tanıdık olmuştu.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.