Satır Aralarında Buluşalım - Melissa Ferguson - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Satır Aralarında Buluşalım – Melissa Ferguson

Satır Aralarında Buluşalım – Melissa Ferguson

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Eylül 26th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 257
Yazar: Melissa Ferguson

613 Kişi Tarafından Görüldü

“Varoluş denilen müthiş hediyenin keyfini çıkarmak önemliydi. Başkalarını yüreğin yettiğince sevmek önemliydi. Seni mutlu edecek şeyleri bulup onların üzerine gitmek de öyle tabii.”

 

Savannah Cade, Pennington Yayınevinde editör olarak çalışmaktadır. Kardeşi Olivia’nın evinde yaşayan Savannah, bir yandan ailesi ve işiyle ilgili sorunlarla uğraşırken diğer yandan da hayali olan yazarlığa odaklanıp roman taslağı üzerinde gizli gizli çalışır.

 

Yayınevine yeni bir genel yayın yönetmeni gelmiştir; yayınevinin sahibi Bayan Pennington’ın oğlu William… Tanışma toplantısında bile roman taslağı üzerinde çalışan Savannah, topuklu ayakkabısının azizliğine uğrar ve taslağının sayfaları yere saçılır.

 

Sayfaları tek tek toplayan Savannah, eksik kalan son sayfayı William’ın elinde görür. Artık saklaması gerektiğini düşündüğü taslağını yayınevinin ön okuma kopyalarının bulunduğu odadaki gizli bölmeye bırakır. Gizemli bir editör, satır aralarına eklediği yeni dokunuşlarla taslak üzerinde Savannah ile iletişim kurar ve bu ikilinin arasında duygusal bir bağ oluşur.

 

Bu sırada William’a karşı da yakınlık hissettiğini fark eden genç kadın, gizemli editör ve William arasında kendince bir seçim yapma zorunluluğu hisseder.

 

Artık cevabını bulması gereken iki soru vardır:

 

Gizemli editör kimdir?

 

Savannah kimi seçecektir?

 

Edebî ve ticari kurgu arasındaki hiç eskimeyen kültür savaşı üzerine kurulu bir hikâye… Satır Aralarında Buluşalım, romantik komedi hayranlarının elinden bırakamayacağı harika bir kitap.

“Satır Aralarında Buluşalım – Melissa Ferguson” için 2 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.