Satılık - Sen Benim Başıma Gelen En Güzel Yanlıştın - İlknur Birdal - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Satılık – Sen Benim Başıma Gelen En Güzel Yanlıştın –  İlknur Birdal

Satılık – Sen Benim Başıma Gelen En Güzel Yanlıştın – İlknur Birdal

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Haziran 8th, 2019
Dil: Türkiye
Sayfa: 472
Yazar: İlknur Birdal

2.369 Kişi Tarafından Görüldü

Her aşk kendi sınavıyla cebelleşir.
Devran ve Hüzün…

Onların yolu bir bar kapısında kesişti. Kader hiç ummadıkları anda, hiç ummadıkları bir yerde onları bir araya getirdi. Hayatın karşısında yeteri kadar kırılan kalpleri yeni bir serzenişi daha kaldırabilecek miydi?

Hüzün’ün korumak istediği kalbi, Devran’ın hayatını karmaşalar içine sürükleyen sırları vardı. Pis bir barın üst katında sahip olduğu kızın hayatının bilmecesi olacağını hiç hesaplamamıştı. 

“Sana sahip olmak hayatımda yaptığım tek doğruydu. Söylemesi biraz tuhaf olsa da, hayatım boyunca satın aldığım en güzel hediyesin.”

Giriş’den Kısa Özet

Okuldan çıktıktan sonra eğdiği başını yerden bir kez dahi kaldırmadan ara sokaktaki evine doğru yürümeye başladı.

O lanet yere ev demek pek bir gösterişli kalıyordu aslında genç kız için. Olsa olsa her gün okul saati için serbest kaldığı bir tür cehennemdi ve şimdi, her akşam olduğu gibi koşar adımlarla cehennemine geri dönüyordu. Buna da şükrediyordu genç kız. Ya tüm zamanım o cehennemin içinde geçirmek zorunda kalsaydı?

Duyduğu ezan sesiyle birlikte adımlarını hızlandırdı. Eğer beş dakika içinde o cehenneme dönmezse biliyordu başına gelecekleri. Kucağında tuttuğu eski püskü defterlerim daha sıkı kavrayıp koşmaya başladı. Üç yıldır aynı defterleri kullanıyordu, bu yüzden eskimesi çok da anormal değildi hani. Islak zemine basmasıyla ıslanan çorabı ayakkabısının yine delindiğinin habercisiydi. Oysa daha bir ay önce erittiği plastikle açılan deliği kapatmıştı.

Yağmurun hızlanmasıyla ayağına dolan suları umursamadan, defterleri gömleğinin altına sokup yoluna devam etti. Defterinde yazanlar, ıslanan ayaklarından daha önemliydi. Okulunu bitirip hem kendini hem de hasta kardeşini kurtaracaktı bu hayattan. Diyerek devam ediyor roman.

Sırlar ortaya çıktıkça değişen hayatlara, her aşkın kendi içinde verdiği savaşlara şahit olacaksınız.

“Sen benim başıma gelen en güzel yanlıştın. Seni Seviyorum Devran… Mutluluk benim için senin dudaklarının arasında ve sen bu gece sadece beni sevdiğini fısılda…”

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.