Sarı Puantiyeli Şemsiye - Betül Güçlü - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sarı Puantiyeli Şemsiye – Betül Güçlü

Sarı Puantiyeli Şemsiye – Betül Güçlü

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 316
Yazar: Betül Güçlü

1.888 Kişi Tarafından Görüldü

Defne hastaneye kuzenin yanına gitmek zorunda kalır ve orada  Emre’yi görürür ve aşık olur. Sosyal medyadan istek gönderir emre ilk başta kabul etmez.

 

Defnede aile üyelerini ekler ve emrenin neler yaptığını o şekilde öğrenmeye başlar, her yerde onun peşinde olur takip eder tabi emrenin bundan haberi yoktur. Sonraysa bir şekilde defne emrenin numarasını bulur. Arar ve konuşurlar.

 

Emre rahatsız olduğu için arama der ama defne kızımız sosyal medyada isteğimi kabul edersen aramam der *tabi ki de yalan* bu sefer de mesaj atıp mesajlaşmaya başlarlar.

 

Özet

 

Genç, erkek. Göz alıcı dişleri ve her an çok komik bir şey söyleyecekmiş gibi görünen bir ifadesi var. Boyu tahminen 1.83 Ayakkabı numarasının 44 olduğunu düşünüyorum. Geniş omuzları sayesinde tişörtü onu epey çekici göstermiş.

 

Hedef 8 adımdan sonra kafeye girip bir kahve istiyor.  Bir saniye, o da ne?

 

Bu beklenmedik bir durum merkez. Tetikçi tehlikede. Bize onun gülüşüyle insanları felç edebildiğini söylememiştiniz! Hedef başını sallayarak telefonu elinden bırakıyor ve kahvesini getiren garsona teşekkür ediyor. Bilgisayarı açılırken not defterini açıp kalemini eline alıyor.

 

Dosyasını inceleyerek kalemi elinde çevirip dururken diğer tarafta tetikçi yavaşça hayata dönmek için çabalıyor ama görünen o ki hedefin hipnoz yeteneği de var. Kalem hedefin uzun parmaklarının arasında çevrildikçe tetikçinin zihni bulanıyor çünkü.

 

Bu görevden çekilmek zorundayım merkez. Sanırım onunla evleneceğim.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.