Sanık Annesi - Leanne Treese - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sanık Annesi – Leanne Treese

Sanık Annesi – Leanne Treese

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Şubat 3rd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 273
Yazar: Leanne Treese

543 Kişi Tarafından Görüldü

Orijinal ismi “Mother of the Accused” Sanık Annesi Leanne Treese

Kocasının trajik ölümünden sonra, Meredith Morgan on yılını oğulları Zach’i tek başına büyütmek için harcar. Zach’in liseden mezuniyetinin eşiğinde olan Meredith, yeni bir bölüme başlamanın heyecanıyla nişanlısı Dr. Reed Edwards’ın yanına taşınır. Ancak Zach, önde gelen bir avukatın kızına cinsel saldırıda bulunmakla suçlanınca, Meredith’in hayatı kontrolden çıkar.

Reed’in eski karısı, kızlarını Zach ile aynı evde istemiyor; Meredith’in en iyi arkadaşı kendini ve oğullarını kavgadan uzaklaştırır. Meredith’in yanında yalnızca çocukluk arkadaşı ve avukat olan Peter Flynn kalır.

Peter ve Meredith, olayların Zach’in versiyonunu kanıtlamak için bir araya geldikçe, uzun süredir gömülü duygular yeniden ortaya çıkar ve zaten zor bir durumu karmaşıklaştırır.

Bu arada, Zach ve Meredith aleyhindeki kanıtlar giderek artan oğlunun suçlu olma olasılığıyla karşı karşıyadır.

“Bu kitap bir korku filmi gibi — olacaklardan korkuyorsun ama başka yere bakamıyorsun.” Sheila Atina, Aşk Hakkındaki Gerçek

Yazar

Leanne, yirmi beş yaşındaki kocası ve üç harika çocuğuyla New Jersey’de yaşıyor. Leanne, aktivitelerinde çocuklarını desteklemediğinde koşarken, 76ers basketbol maçlarını izlerken ve iki sevgili köpeğini şımartırken bulunabilir.

Favori mekanlar arasında Jersey sahili, Martha’s Vineyard ve tercihen her ikisi de olmak üzere kitap veya kahve satan yerler bulunur.

Tutkulu bir öğrenci olan Leanne’nin hayalindeki hayat, üniversiteye geri dönmeyi ve her şeyde uzmanlaşmayı içerir. Leanne, Lafayette Koleji ve Dickinson Hukuk Okulu mezunudur.

O şimdi tam zamanlı yazacak kadar şanslı olan eski bir avukat.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.