Sana Söyleyemediğim Her Şey - Celeste Ng - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sana Söyleyemediğim Her Şey – Celeste Ng

Sana Söyleyemediğim Her Şey – Celeste Ng

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Eylül 2015
Eklenme: Ocak 16th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 336
Yazar: Celeste Ng

1.577 Kişi Tarafından Görüldü

Lydia öldü. Ama henüz kimse bilmiyor… Böyle başlıyor bu hikâye. Lydia’nın kahvaltıya inmediği o mayıs sabahında. Lee ailesi; pişmanlıkları ve kırgınlıkları, ihanetleri ve güvensizlikleri, söyledikleri ve söylemedikleriyle mutfak masasında beklerken. Sonrası, adına mutluluk dediğimiz denge oyunu ve bizi bir arada tutan sırlar üzerine başka bir hikâye…

Yayınlandığı günden bu yana, okurların ve eleştirmenlerin övgüyle karşıladığı Sana Söyleyemediğim Her Şey, her sayfası küçük sürprizlerle dolu, etkileyici, özel bir roman.

Başarılı bir ilk roman, aynı zamanda yürek burkan bir hikâye… Celeste Ng, hünerli bir şekilde ipleri elinde tutmayı başarıyor. Çokkuşaklı bu roman, bir ailenin bütün sırlarına ışık tutan son derece ilgi çekici ve ustaca bir eser. 
-Los Angeles Times-

Hayranlık uyandıran bu kitapla ilgili tek endişem, bundan sonra okurun beklentisinin çok daha fazla yükselmesi. Derin, dokunaklı ve hassas bir metin. 
-Chris Schluep-

Sürükleyici bir gizem ve farklı ırklardan gelen bir aile üzerine etkileyici bir inceleme. Tartışma yaratacak bir ilk roman. -Entertainment Weekly-

Eğer bu romanı okumadıysanız, şimdiye dek iyi bir Amerikan kurgusuyla karşılaşmadınız demektir. 
-The New York Times Book Review-

Zekice yazılmış, duygusal bir ilk roman. Ng, asimilasyon temasını duygusallıkla ve gitgide artan bir gerilimle, birbirinin içine geçmiş bir masal gibi işlemeyi başarmış. 
-O Magazine

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.